На сесію міськради завітав колишній мер, начальник поліції та нові орендарі григорівських пайовиків. Дізнайтесь з чим? Есть фото Есть видео

20 Лютого 2021 08:17  0  2240

Події містаНа сесію міськради завітав колишній мер, начальник поліції та нові орендарі григорівських пайовиків. Дізнайтесь з чим?

 19 лютого, пройшла шоста сесія Пологівської міськради восьмого скликання. Деякі питання, винесені на голосування депутатам, зазнали бурхливого обговорення. Зокрема: виділення коштів на огорожу поліцейського відділку та виділення грошей на покупку мобільних телефонів сімейним лікарям.

 

 

На початку сесії колишній міський голова Віктор Корольов попросив депутатів надати йому слово. Його обурило звинувачення заступника голови Сергія Колісника в тому, що він нібито розвалив спорт у районі.

 

Поліцію залишили без огорожі 

Окремо на розгляд депутати винесли питання про виділення із міського бюджету 100 тисяч гривень для встановлення залізобетонної огорожі будівлі Пологівського відділку поліції у рамках програми “Профілактика правопорушень та громадської безпеки”.

Користуючись нагодою, депутати виказали невдоволення стосовно роботи поліціянтів у громаді начальнику поліції Олегу Смирнову.

 

Зменшили витрати на покупку мобільних телефонів

“Каменем спотикання” для депутатів стало питання виділення 110 тисяч гривень на покупку гаджетів для роботи сімейним лікарям Пологівського ЦПМСД в рамкам програми “Підтримка та розвиток комунальних підприємств охорони здоров'я”.

 

Нові орендарі григорівських земель погасили борги Чеха
Здається, питання погашення боргів пайщиків Чеха, що у селі Григорівка, вирішено. Договір оренди земель до 2025 року з пайщиками заключило ТОВ “Барс”. Керівництво фірми відзвітувало перед депутатами про повне погашення заборгованості по сплаті орендної плати пайщикам.


Прохання керівництва “Барс” надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та інвентаризації паїв депутати не підтримали. Питання буде винесено на наступну сесію.

 

Направили звернення стосовно неправомірної оренди землі

Депутати направили звернення до голови ОДА Президента, Кабміну та ВР щодо неприпустимості незаконних оборудок із землею, яка має бути передана у власність міської територіальної громади.

 

Більшу частину питань депутати приймали пакетним рішенням, попередньо обговоривши їх на комісіях. Питання здебільшого стосувались виділення та передачу землі, продовження, розірванні та підписання договорів оренд, передачу майна в комунальну власність, звітність виконання бюджетів сільськими радами, внесення змін до діючих програм.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
16
Сміх
13
Жах
15
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)