На що направили кошти депутати райради, голосуючи на сесії Есть фото

18 Червня в 14:44  0  1107

На районіНа що направили кошти депутати райради, голосуючи на сесії

Сьогодні, 18 червня, відбулась п’ятдесята позачергова сесія сьомого скликання Пологівської районної ради. Депутати приймали рішення з наступних питань:


Про внесення змін та доповнень до районної Програми «Призовна дільниця» на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням районної ради від 19.09.2019 № 2. Загальні обсяги фінансування з районного бюджету, іншої субвенції місцевих бюджетів протягом терміну дії Програми становить 504,0 тис. грн (роки виконання: 2020 - 2022). Зміни та доповнення пов’язані з необхідністю забезпечення роботи районної медичної призовної комісії на призовній дільниці з дотриманням протиепідемічних заходів в умовах карантину.


Програмою передбачено збільшення потреби у грошових коштах на загальну суму – 169,9 тис. грн., у тому числі: 2020 рік – 169,9 тис. грн.: заробітна плата, засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) для членів медичної комісії, швидкі тест системи для призовників та працівників військового комісаріату.

 

Про внесення змін до рішень районної ради, щодо необхідності провести перейменування відділу освіти, молоді та спорту Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області в сектор освіти, молоді та спорту Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області.


Про внесення змін до Порядку використання коштів районного бюджету на надання адресної матеріальної допомоги громадянам Пологівського району для проведення ендопротезування колінного, тазостегнового суглобів та післяопераційної реабілітації (зі змінами та доповненнями)


Внесення змін і доповнень до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2020 рік», а саме :


1) зменшили доходну та видаткову частину загального фонду районного бюджету за рахунок іншої субвенції з місцевих бюджетів:


З бюджету Пологівської міської ради на виконання заходів районної Програми соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2020 рік на суму 1 260 000 грн.


2) здійснити перерозподіл бюджетних призначень:


Сектор освіти, молоді та спорту РДА зменшити бюджетні призначення по загальному фонду у сумі 360 885грн (придбання твердого палива, проведення поточних ремонтів, технічної інвентаризації, тощо у закладах освіти) та зменшити на 5800 грн по спеціальному фонду (придбання електроплити для Григорівської ЗОШ). І збільшити бюджетні призначення по загальному фонду у сумі 366 685 грн на розроблення проектно - кошторисної документації на ремонти покрівель, систем блискавкозахисту, монтажу будівель шкіл, дератизацію, заробітну плату і т.д.


Відділ фінансів РДА зменшити обсяг субвенції з районного бюджету по програмі соціально - економічного та культурного розвитку району на 2020 рік передбачену для Пологівської міськради на суму 1 260 000 грн.
Профінансувати заходи районної програми “Проведення профілактичних заходів щодо сказу в районі” у сумі 9 000 грн.
Збільшити обсяг субвенції Пологівській міській раді для ЦПМСД у сумі 72 000 грн.


Управління соцзахисту населення зменшити бюджетні призначення на Програму соціальної підтримки “Назустріч людям”(компенсація за перевезення автомобільним транспортом окремих категорій громадян) на суму 69 000 грн. А також зменшити бюджетні призначення для відділу фінансів на суму 23 131 грн.


КНП “Пологівська БЛІЛ” збільшити бюджетні призначення на утримання закладу на суму 1 188 000 грн та 60 000 грн на виконання заходів програми “Призовна дільниця на 2020 - 2022”. Збільшити асигнування на медикаменти у сумі 15 562 грн.


3)затвердили напрями та обсяги використання коштів районного бюджету відповідно до розпоряджень голови районної державної адміністрації.


 Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Пологівської районної ради Запорізької області на 2020 рік


 Про укладання строкового трудового договору із директорами загальноосвітніх закладів району.


Про встановлення (зміну) меж села Івана Франка Пологівського району Запорізької області. Встановили площу села Івана Франка Пологівської сільської ради Пологівського району Запорізької області в розмірі 83,2004 гектара.


Про передачу комунального майна спільної власності територіальних громад району до комунальної власності Федорівської сільської об’єднаної територіальної громади. Два види автотранспорту - Загальні автобуси БАЗ і ЕТАЛОН , які зареєстровані за сектором освіти, молоді та спорту Пологівської районної державної адміністрації передали до комунальної власності Федорівської сільської об’єднаної територіальної громади. З метою забезпечення регулярного безоплатного підвезення учнів та педагогічних працівників до місця навчання, роботи і дому.


Затвердили перелік змін до умов оплати праці працівників виконавчого апарату Пологівської районної ради Запорізької області з новими посадовими окладами, які вводяться в дію з 12 червня 2020 року.


Про план роботи Пологівської районної ради на ІІ півріччя 2020 року.


Додатковим питанням на голосування винесли доповнення до програми соціального, економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2020 рік зі змінами та доповненнями.


Більшість питань депутати приймали пакетним голосуванням.

 

  

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
6
Сміх
6
Жах
23
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)