Поштарці за крадіжку чотирьох тисяч на опалення дали один рік тюрми. Прокурор хотів два

5 Листопада в 20:27  0  1407

Новини ГуляйполяПоштарці за крадіжку чотирьох тисяч на опалення дали один рік тюрми. Прокурор хотів два

Гуляйпільський районний суд вироком від 30 жовтня призначив колишньому начальнику відділення поштового зв'язку у селі Новозлатопіль 1 рік позбавлення волі і 2 роки посадових обмежень за крадіжку 4 тис. грн на опалення.

 

Згідно з матеріалами справи, невказаний начальник відділення поштового зв'язку Новозлатопіль Центр поштового зв’язку № 5 м. Оріхів Запорізької дирекції ПАТ “Укрпошта” на початку 2017 року привласнила 4 тис. грн, прийняті від населення за послуги з водопостачання. Цим вона спричинила збитки комунальному підприємству “СКГ “Новозлатопіль” на вказану суму, повідомляють Наші гроші. Запоріжжя

 

З огляду на це, слідчі у квітні 2017 року відкрили кримінальне провадження №12017080220000298 за ч.2 ст. 191 кримінального кодексу (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем), а прокуратура на початку 2019 року звернулася до суду з відповідним обвинувальним актом.

 

У судовому засіданні обвинувачена свою вину визнала. Вказувала, що працювала начальником поштового зв’язку села Новозлатопіль з 2014 року на 0,5 ставки. Взимку 2017 року вона потребувала грошей на опалення, у зв'язку з тяжким матеріальним становищем їй не вистачало 1600 грн. Прийняті від населення гроші вона відмічала в відомостях, а корінець оплати не проводила. У скоєному розкаюється, шкоду погасила.

 

Директор КП “СКГ” Новозлатопіль” вказував, що приходив до обвинуваченої, приносив квитанції, так вони і вийшли на суму обвинувачення.

 

Прокурор просив врахувати щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину, добровільне відшкодування завданих збитків, особу обвинуваченої: не судимої, пенсіонера за віком, непрацюючої, позитивно характеризується за місцем проживання. Прохав призначити обвинуваченій покарання у виді двох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати адміністративно-розпорядчі посади строком на два роки. Також не застосовувати до неї звільнення від відбування покарання, оскільки злочин за ст. 191 КК відноситься до корупційних і закон містить заборону до застосування такого звільнення.

 

Суд визнав винною колишню начальницю та призначив їй один рік позбавлення волі з позбавленням права обіймати адміністративно-господарські посади, а також посади, пов'язані з матеріальною відповідальністю, строком на 2 роки.

 

Окремо суд вказував, що кваліфікація ч.2. ст. 191 КК передбачає й можливість обмеження волі, однак, відповідно до закону, обмеження волі не може застосовуватися до пенсіонерів. Запропоноване ж прокурором покарання не відповідає характеру та тяжкості вчиненого злочину, не враховував прокурор і альтернативного покарання у вигляді обмеження волі.

 

Варто додати, вказана особа нині не працює, з посади начальника звільнена у 2017 році.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
5
Сміх
10
Жах
11
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)