На паліїв “полюють” квадрокоптери

25 Вересня 2020 12:54  0  1627

Події містаНа паліїв “полюють” квадрокоптери

Саме восени любителі палити городню стерню, гілки та опале листя активізуються найбільше. Вже всім давно зрозуміло, що така традиція надто небезпечна для життя громадян, але, як бачимо, викоренити погану звичку у нашого брата ніяк не вдається.

 

Ніякі страшилки з накладанням штрафу чи виїздом додому грізного інспектора з благоустрою на порушників закону не діють. Вочевидь і у влади боротися з нічними паліями руки опустилися...Бо із настанням сутінків, все більше відчувається у місті запах диму.

 

Накипіло від свавілля паліїв і в гуляйпільців. Мешканка міста - Оксана веде активну просвітницьку діяльність на просторах інтернету, скаржиться на порушників та виносить нові пропозиції щодо боротьби тамтешній владі.

 

Зокрема, жінка пропонує перейняти досвід керівників міста Суми і по - новому відстежувати паліїв. Накладанням великих штрафів, швидко поповнити міський бюджет. Тамтешня влада придбала квадрокоптер, оснащений відеокамерою, який виявляє осередок паління і джерело задимлення. На це миттєво реагує поліція і виїхавши на місце події ловить порушника.

 

Гуляйпільчанка опублікувала пост у мережі ФБ із закликом робити так само:

 

 

Дієвий та ще й прибутковий досвід не погано було б впровадити і на Пологівщині. Як вважаєте, пологівці?

 

Можливо інформація дійде до відповідних органів місцевої влади і проблема зрушить з місця і у нас?

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

62
Супер
14
Сміх
9
Жах
18
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)