Нас не поставлять на коліна…

9 Березня 2015 18:20  0  3479

Народна новинаНас не поставлять на коліна…

Коли Україна в нерівній борьбі

Вся сходила кров'ю і слізьми стікала
І дружної помочі ждала собі,
Європа мовчала, Європа мовчала ...

Коли Україна за право життя
З катами боролась, без сил знемагала,
І ждала лишень одного співчуття,
Європа мовчала, Європа мовчала...

Коли Україна кроваві жнива
Зібрала для ката, сама ж погибала
Від голоду навіть згубила слова,
Європа мовчала, мовчала, мовчала...

Коли Україна життя прокляла
Уся Україна могилою стала,
Скотилась сльоза навіть в демона зла,
Європа мовчала, Європа мовчала...

 

Олександр Олесь, 1931 рік

 

Цей вірш було написано в далекому 1931 році, а здається, ніби його створено сьогодні, адже він повністю відображає ситуацію в нашій країні. Зараз, коли ми боремося за цілісність та «життя» для України, Європа знову «співчуває», проте ніякої фактичної допомоги, крім словесної «підтримки», ми не відчуваємо.

 

Що можна говорити, коли за один нещасний долар потрібно віддати вже не один десяток гривень?! Ціна на бензин – вище неба, їжа дорожчає з кожним днем, не говорячи вже про побутові послуги, одяг, техніку, автомобілі… При цьому, заробітна плата залишається на тому ж рівні. І тобі ще пощастило, якщо взагалі не звільнили, адже компанії стають банкротами, люди масово втрачають робочі місця.

 

 

Україна зараз переживає дуже скрутні часи, прості люди вже не знають, як далі жити. А що ж наші мільйонери та мільярдери? Вони як «жирували», так і продовжують. І не лякає їх ні долар по шаленій ціні, ні криза, ні війна! Їхні заощадження в євро або в доларах вже давно, лежать собі спокійненько у швейцарських банках, та лиш зростають з кожним роком. Що цим «мішкам з грошима» до «простих смертних»?! Наші проблеми їх не хвилюють.

 

Малий та середній бізнес просто «задавили». Народ біднішає, спроможність до купівлі у нього різко падає. Прибутки такого бізнесу зводяться майже до нуля.

 

А що ж «співчуваюча» Європа? Вона лише журиться та говорить: «Ой, бідненькі ви наші, як же вам погано. Ми розуміємо, «підтримуємо» вас». Давайте будемо чесними – крім себе ми нікому не потрібні. Треба викарабкуватися з цієї ями самостійно, розраховуючи лише на власні сили.

 

 

Невже період Руїни повторюється? Чому Україна знову переживає такі нелегкі часи? Коли настане мир та злагода? Я думаю, що такі запитання цікавлять абсолютно всіх українців. Проте, як говориться, надія помирає останньою! Українці не здаються!!! Ми зможемо побороти наслідки цієї кризи та війни! І стане наша країна квітучою, заможною та щасливою! З вірою у краще майбутнє!


Прислал: Тетяна Бруй

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)