Перевірка чуток: на Кагаліні завівся маніяк, який увечері ходить за жінками

19 Грудня в 10:46  0  3913

Події містаПеревірка чуток: на Кагаліні завівся маніяк, який увечері ходить за жінками

З таким повідомленням до “Районки” звернулась мешканка мікрорайону Пологи - 5. Жінка стверджує, що невідомий тероризує жінок і просить журналістів вияснити ситуацію.


Під постом пологівчанки у мережі до обговорення новини активно долучилися і інші жінки.

 

Зокрема пишуть таке:


nastasya.ponchik
“Нещодавно мав вийти маніяк, який був засуджений за групове зґвалтування та пограбуванн . Зі своїми "дружками "ходив в районі ЖД парку та нападав...одну дівчину побили, що та потрапила до реанімації. А мешкає він в районі Кагаліну. Знаю то напевно, бо то не рідний син маминої знайомої..

 

olga_nikolaevna
“Чули, і було таке, що дівчина йшла додому на Кагаліні і почала підніматися до квартири, а той за нею, вона ледве двері закрити встигла..

 

zhennya.zzinchenko
“Є таке. І за нами ходив. Ми йдемо з колясками, він нас як побачить і починає крутитися і нікуди не йде. То відійде і стоїть штани поправляє. Страшно і продавчині з магазину говорили, що він заходить у магазин, дивиться довго на дівчину, а потім йде за нею. Ми не мовчали, ми дзвонили говорили, що він ходить за нами. З ним проводили бесіду, але як видно людина хвора і говорити з ним безтолку. Мабуть треба чекати поки щось трапиться, як все у нас відбувається.”

 

Аби з'ясувати достовірність інформації, журналісти Газети звернулись до поліції.

 

Поліція нам повідомила, що фактів нападу чи терору чоловіками пологівчанок у них не зареєстровано. Але рекомендували: у випадку неправомірних та неадекватних дій з боку незнайомців, жінкам варто одразу дзвонити у 102, щоб звернення були зафіксовані для подальшої перевірки і встановлення особи.

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
9
Сміх
114
Жах
49
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)