Розпочинається виплата батькам на кожну третю і наступну дитину

2 Квітня в 11:10  0  1394

У регіоніРозпочинається виплата батькам на кожну третю і наступну дитину

Від сьогодні в Україні розпочинається виплата батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця у розмірі 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться шість років. Доплата стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину в цьому році. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має можливість з 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину. Якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає шести років, держава виплатить на кожну з них по 1 700 грн. Це додатково до щомісячних 860 грн. допомоги при народженні дитини.

 

У Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації надали роз’яснення, як отримати таку виплату.

 

Для того, щоб оформити допомогу на дитину, мамі або татові слід звернутися в найближче відділення соціального захисту населення і написати заяву на отримання грошей. При собі також потрібно мати оригінал та копію посвідчення багатодітної сім’ї, без якого оформити допомогу буде неможливо, та свідоцтва про народження дітей.

 

Виплати здійснюватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім’ї. Якщо сім’я отримує щомісячну допомогу при народженні, вона може надати реквізити банківської картки, на яку зараховуються 860 грн.

 

Навіть якщо дитині п’ять років, допомогу варто оформити – за рік держава фінансово підтримає сім’ю, надавши безповоротно 20 400 гривень на третю і кожну наступну дитину.

 

Як повідомили у Департаменті, наразі в Запорізькій області налічується понад три тисячі багатодітних сімей, у яких є діти віком до шести років. Відповідно фінансову допомогу буде отримувати щонайменше така кількість місцевих жителів.

 


Коментар від багатодітного батька: "Де ж ви раніше були))) Надумали допомогти, коли з 9 дітей допомогу отримуватиме один і то ще недовго. Хоча і за це дякуємо ;)"

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

14
Супер
0
Сміх
1
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

Пологи (г.)