Уряд пропонує підвищити вартість газу на 18%

13 Жовтня в 07:21  0  986

На Вкраїні та у світіУряд пропонує підвищити вартість газу на 18%

Так, Міністерство енергетики та вугільної промисловості розрахувало, що вартість газу необхідно підвищити ще майже на 18%.

 

Таким чином, ціна газу становитиме 8032 гривень за тисячу кубометрів. Проте, подібна ціна не є обґрунтованою у зв’язку із низькою платоспроможністю населення.

 

Як передає strana, підвищення цін на газ вимагає постанова Кабінету міністрів № 187 від 22 березня поточного року, розроблена Міністерством економічного розвитку і торгівлі. Так, згідно з документом, вона розраховується на базі імпортного паритету.

 

Уряд мав опублікувати цей показник ще 1 липня. Замість цього 26 вересня Кабмін протокольним рішенням відклав дату публікації на невизначений термін.

 

Відстрочити оприлюднення ціни вирішили до узгодження механізму її визначення з МВФ і Європейським енергетичним співтовариством. До публікації рішення ціна залишиться на поточному рівні - 4942 грн за тисячу кубометрів без ПДВ.

 

За методикою, що діє в даний момент, якщо за підсумками року є відхилення "плюс / мінус" 10%, ціна на наступний опалювальний сезон повинна переглядатися.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)