Опанувати нову професію - must have сьогодення

25 Квітня 2021 17:09  0  563

Ноу-хауОпанувати нову професію - must have сьогодення

Відчуваєте, як стрімко змінюється світ?

 

Ера легкодоступного швидкісного інтернету змінює наше життя до невпізнаваності.


Якщо ви через певні причини “випали з життя”, навіть на кілька років, точно не залишите цей факт без уваги.


Наприклад, якщо ви молода мама і після декретної відпустки почали цікавитись продовженням власної трудової діяльності, то 99 відсотків помітили, що перелік вакансій на ринку праці - вже не впізнати. Читаючи сучасні запити на кшталт: front end-розробник https://itea.ua/courses-itea/php/programming-fundamentals/, digital-маркетолог https://itea.ua/courses-itea/mark-up/html-css/, seo-спеціаліст, таргетолог, SMM-спеціаліст, контент-менеджер, копірайтер і т.д. - ви відчуваєте себе інопланетним гостем. Адже, скоріш за все, ніколи не доводилось чути про таких фахівців.

 


Так чи інакше, щодня з'являються нові запити на нових спеціалістів у кардинально нових сферах нашого життя. Особливо у сфері IT-технологій, у сфері рекламного просування продуктів інтернет-ринку та в інших. За цим вже не майбутнє. За цим - якщо не вчора, то сьогодення точно.


На щастя, для тих хто прагне перекваліфікуватися, отримати нову професію, такі можливості сьогодні існують. Якщо прогуглити, почитати - в усьому можна розібратися. Навіть більше - знайти відповідні школи, котрі пропонують навчальні курси та ще й із подальшим працевлаштуванням.

 


Якщо вам пощастить знайти себе в новому професійному просторі, знайти вдалу освітню компанію, то вас піднімуть з самого нуля. Від базових алгоритмів і довічних систем - до верхнього рівня коду.


Випускникам шкіл та їх батькам треба розуміти, що попит на програмістів https://itea.ua/courses-itea/mobile-development/android-advanced/ дедалі не вщухає. Незважаючи на те, що за останні пару років їх середня зарплата зросла в 1,5-2 рази, вона все одно залишається значно нижчою, ніж у західних колег. Цим охоче користуються іноземні компанії, які працюють у сфері IT-технологій. Відповідно цього зростатиме затребуваність і талановитих випускників математичних та фізичних факультетів.

 

 

Аналітики пророкують глобальну технологізації, а тому IT і робототехніка торкнеться всіх сфер діяльності. Навіть гуманітарні напрямки не зможуть обійтися без основ програмування і алгоритмізації.


Так що, не втрачайте час на зайві думки.


Дійте рішуче назустріч вашим кращим можливостям!

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
2
Сміх
1
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)