Мене дістали мушки на кухні! І вас? Тоді ось секрет, як з ними боротися!

18 Липня 2016 12:59  0  3377

Живемо вдомаМене дістали мушки на кухні! І вас? Тоді ось секрет, як з ними боротися!

Кожна господиня мене зрозуміє, якщо скажу, що мене дуже дістали маленькі мошки, які в літню пору часто з’являються на кухні, біля сміттєвого відра та інше. Практично нічого не можна залишити на столі в хаті, адже скрізь вони тут, як тут. Більше того, здавалося б, все поховала, прибрала, чисто, мушок немає, але варто дістати печиво, хліб, фрукти з холодильника, а їх знову ціла хмара.


Читачам інтернет-порталу rayonka.com пропоную невеличкий секрет боротьби з нахабними мушками, який працює. Перевірено.


Це просто знахідка. Все просто: беремо пляшку чи високу склянку, кладемо до неї трішки чогось солодкого і, бажано, рідкого (солодку воду, пиво, компот, пом’якшені фрукти тощо). Солодкого наливаємо трішки на дно, а в горличко стромляємо папір, загорнутий у «кулечек». Отвір у такому «кулечку» має бути невеликим, щоб мошки не змогли вилізти назад. Такі пастки можна поставити на ніч на кухні, біля сміттєвого відра і там, де вони найбільше збираються. Будьте певні, горе-мушки неодмінно позалазять до таких пасток, і ви їх легко зможете викинути.


Пастки пастками, але не факт, що мушки не з’являться знову, адже вони скрізь залишають свої яйця. Тому після пасток слід приступити до ретельного прибирання в кухні чи, відповідно, в інших місцях. По-перше, потрібно усі поверхні обробити миючими засобами, не залишати брудний посуд у мийці (вона має бути завжди сухою та чистою), сміття слід закривати - і тоді вам не псуватимуть настрій настирні мушки.

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)