Директори шкіл району дізнавались про своє минуле Есть фото

7 Жовтня в 11:27  0  1752

ОсвітаДиректори шкіл району дізнавались про своє минуле

Директори шкіл міста та району, 4 жовтня, відвідали туристичний комплекс «Салтичія» Чернігівського району Запорізької області.


В дивовижному місці Пологівські освітяни змогли познайомитися зі скіфською культурою, побачити своїми очима світ наших предків, та взяти участь в стародавніх обрядах. Побачили об’єкти шанування, а також культові споруди древніх людей, які розташовані по всьому світу і реконструйовані в одному місці.


Така екскурсія стала можлива за ініціативи Пологівського відділу освіти та при фінансовому сприянні самих учасників семінару.


Це був свого роду тематичний семінар щодо вдосконалення історико -краєзнавчої компетентності педагогів загальноосвітніх навчальних закладів. Спільно із вивченням народознавства, монументів, учасники семінару пізнали також і історико- психологічний вплив древніх монолітів, що генерувалося у прадавній культурі скіфів які жили 9 ст. до н.е. і 2 ст. нашої ери.


- Враження від побаченого і почутого отримали надзвичайні! Виявляється, що і в нашій здавалось - би непривабливій на перший погляд місцевості, серед степу є такий прекрасний розроблений проект. Він діє вже чотири роки і відвідують його люди з усієї України,- ділиться враженнями один із учасників екскурсії, Олександр.


Учасники заходу мали змогу не лише зануритися в епоху скіфів, а навіть спробувати себе у вмінні стрільби з лука.


Побачивши все на власні очі, директори зацікавилися в тому, щоб організовувати туди поїздки і своїм учням.


На думку головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Наталії Корнієнко відвідування таких історичних комплексів сприяє підвищенню професійного, емоціонального, духовного рівня керівників навчальних закладів.


- Сподіваюсь, що в подальшому відбуватиметься впровадження набутого досвіду та позитивних емоцій вчителів-керівників вже в роботі зі своїми учнями, - наголосила Наталя Михайлівна.

 

 


Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)