Портрет Джоконди, банка маслин і Тарас Шевченко: ми такі різні, і такі схожі Есть фото

12 Травня в 16:41  0  631

КультураПортрет Джоконди, банка маслин і Тарас Шевченко: ми такі різні, і такі схожі

Сьогодні, 12 травня, в Пологівській центральній районній бібліотеці відбувся захід присвячений Дню Європи.

 

Етнографічний екскурс «Європа – наш спільний дім» відвідали пологівці, учнівська молодь. В проведенні заходу допомагали вихованці Пологівської ДШМ, які виконали музичні номери.


Ведучі розповіли присутнім, яке значення має цей день, коли він був проголошений, і наголосили: щоб рухатися уперед, потрібно не лише любити Батьківщину, а й знати і поважати своїх сусідів.


Протягом заходу присутні здійснили мандрівку по країнах Європейського Союзу, ознайомлюючись з культурою і традиціями кожної країни. День Європи показує, що кожна країна має свої особливості: ми всі різні, але це не заважає нам бути єдиними у своєму бажанні жити в мирі, гармонії й добробуті на власній землі.


Наприкінці заходу ведучі зазначили, що Європа зробила черговий крок назустріч Україні: Європарламент проголосував за внесення нашої держави до переліку країн, громадянам яких скасовуються візові вимоги. Безвізовий статус дозволить українцям вільно перетинати міждержавні кордони країни Європейського Союзу без попереднього звернення до посольства для отримання дозволу, починаючи, найімовірніше, з початку червня цього року.

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА
Фотограф: Артем МАХОНІН

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)