Морозиво з присмаком пилюки

4 Вересня в 14:25  0  1983

Події містаМорозиво з присмаком пилюки

Саме це відчувають пологівці, купуючи смакоту у центрі міста. Автівка з якої розливають морозиво вже який день окутана хмарою пилу. На майданчику перед магазинами триває заміна дорожнього покриття, працює техніка і т.д. Питання пологівців, що звертаються зі скаргою до редакції Газети, чи нормально торгувати таким товаром в даних умовах?

 

Це питання ми переадресували продавчині морозива. Дівчина відповіла, що не бачить у цьому нічого погрішного. На пропозицію змінити місце розташування “торгового прилавку”, відказала, що то вирішує господар. На жаль, дівчина навіть не знає як того ім'я, бо “влаштувалась працювати лише вчора.”

 

Розмова журналіста з продавчинею відбулась два дні тому, але ніяких змін не послідувало. Сьогодні, пологівці так само купують морозиво із присмаком пилюки.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

11
Супер
11
Сміх
41
Жах
22
Ганьба

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Володимир Безіменний   alt 04.09.2019 14:46
..."розташування “торгового прилавку”, відказала, що то вирішує господар."Це ж напевно , якийсь "ФОП", але секретний... А що на цей присмак пилюки на морозиві скаже пан Поляк В.О.?
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)