1 888 споживачів в районі мають зекономлені кубометри газу

14 Липня в 11:08  0  1236

На районі1 888 споживачів в районі мають зекономлені кубометри газу

Монетизація, або погашення частини невикористаної субсидії тих, хто користувався газовим індивідуальним опаленням або електроопаленням – найобговорюваніша реформа серед пологівців.


За інформацією УСЗН, буде монетизована та частина субсидії, що в еквіваленті не перевищує вартості 100 кубічних метрів природного газу або вартості 150 кВт/ год. електричної енергії (в разі їх використання для індивідуального опалення).

 

Погашається лише економія за минулий опалювальний період. На сьогодні у районі налічується 1 888 споживачів, які мають невикористані кубометри газу, з них 982 вже звернулися за погашенням, та 939 споживачів, які мають зекономлені кіловати, 203 особи вже написали заяви на повернення субсидії.


Нагадаймо, що постановою від 26 квітня цього року введені зміни до діючого механізму нарахування субсидії населенню. Оновлені правила нарахування субсидії почали діяти з 1 травня.

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)