Монетизація субсидій буде вже цього опалювального сезону – Розенко

4 Листопада в 07:14  0  575

На Вкраїні та у світіМонетизація субсидій буде вже цього опалювального сезону – Розенко

Таким чином держава стимулюватиме ощадливе споживання енергоресурсів

 

Українці, які отримують субсидії на оплату комунальних послуг, зможуть отримати кошти на заходи з енергоефективності, якщо їм вдасться зекономити газ та інші енергоресурси, - заявив віце-прем'єр Павло Розенко.

 

У такий спосіб держава планує стимулювати ощадливе споживання енергоресурсів тими, хто отримує комунальні субсидії, - пояснив урядовець:

 

"Монетизація зекономленої субсидії – це варіант заохотити людей економити і за підсумками опалювального сезону отримувати фінансовий ресурс, щоб потім вкласти його в енергозбереження і наступного сезону зекономити ще більше коштів".

 

За словами Павла Розенка, в уряді вже є згода щодо запровадження монетизації вже до кінця нинішнього опалювального сезону. Як саме це відбуватиметься, уряд пояснить "протягом місяця".

 

Після підвищення тарифів на тепло минулого року субсидії на сплату комунальних послуг отримали 5,5 млн українських родин. В уряді очікують, що цього року через рішення про запровадження єдиної ціни на газ субсидій потребуватимуть 8-9 млн родин. На виплату цих субсидій у бюджеті на наступний рік уряд планує закласти 52 млр грн.

 

Цього року на виплату субсидій піде понад 42 млрд грн.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)