День молоді розпочався з проведення вуличної акції

24 Червня в 09:53  0  554

Події містаДень молоді розпочався з проведення вуличної акції

У розпал літа, в останню неділю червня українці відзначають День молоді.


Ця дата встановлена згідно з Указом президента України, починаючи з 1994 року. Свято люблять не тільки молоді «за паспортом», але і всі, хто не старіє душею і готовий до нових звершень. В нашому місті на цей день заплановано чимало різноманітних заходів.


На честь свята фахівцями Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з волонтерами та працівниками Пологівського районного відділу з питань пробації 23 червня 2017 року проведено вуличну акцію на центральній площі міста Поліг.


Метою вуличної акції було привітання молоді Пологівщини з нагоди свята, підняття їм гарного настрою та духу свободи, притаманного гарячим серцям, осяяним теплим літним сонцем, сповненим надій, світлих мрій та найкращих сподівань.


У ході проведення вуличної акції перехожим громадянам роздавалися інформаційно-просвітницькі матеріали: буклети та листівки, щодо пропагування здорового способу життя, а також матеріали, які містять інформацію про діяльність центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.


Брошури з корисними порадами для юнацтва та молоді було розповсюджено також в таких закладах, як КУ «Дитяча школа мистецтв» Пологівської районної ради, Центральна районна бібліотека, які часто відвідує молодь Пологівщини.


Пологівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вітає молодь Пологівщини з міжнародним Днем молоді!

 

  

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)