Сьогодні у мікрорайоні Пологи-5 теж з`явився молоденький парк Есть фото

4 Травня в 15:53  0  699

Події містаСьогодні у мікрорайоні Пологи-5 теж  з`явився молоденький парк

Минулого тижня за ініціативи депутата Запорізької обласної ради Олега Закарлюки у м-ні ПЛМГ розбили сквер. На території було висаджено близько сотні кущів магонії, спіреї, жасмину та ялівця, кілька платанів і три червоних дуба.

 

Сьогодні, 4 квітня, проходить друга масова висадка парку. Близько 80 дерев планується висадити на території між Пологівською СРШ №2 та стадіоном – ялівці, липи, калини, клени та ясені. Це вже буде справжній парк.

 

Досадять 33 деревця та кущики і на майданчику біля КБК «Гірник» у мікрорайоні Пологи-5. Сьогодні ж працівники Пологівського лісгоспу посадять тут жасмин, форзицію, катальпу, барбарис та самшит.


Планується посадити кілька деревців і на дитячому майданчику по вул. Державній (біля стоматологічної поліклініки). Тут зеленітимуть платан та дуб.

 

Нагадаймо, що минулого місяця на сесії Запорізької обласної ради кожному депутату було виділено по 700 000 грн. на соціально-економічний розвиток його округу. Депутат Запорізької обласної ради Олег Закарлюка виявив бажання спрямувати частину цих коштів на висадку скверів у Пологах. У результаті на озеленення було виділено 100 000 грн. Місто отримало 210 дерев та кущів.

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА
Фотограф: Артем МАХОНІН

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)