Керівників релігійних громад запрошують на спільний молебен

21 Серпня в 11:04  0  1897

На районіКерівників релігійних громад запрошують на спільний молебен

Пологівська райдержадміністрація пропонує керівникам релігійних громад провести 24 серепня молебні за Україну з нагоди Дня незалежності України.

 

Нагадаємо, минулого року вперше представники міської та районної влади зустрілися за круглим столом 23 серпняня, під час молитовного сніданку!


Такий захід в Пологівському районі пройшов вперше і, як вірять, голови релігійних організацій - став знаковим!


Адже спілкування у невимушеній атмосфері влади і вірян сприяє налагодженню дружніх контактів, а відповідно і більш плідній праці.

 

Молитовні сніданки давно стали традиційними у країнах Європи, не перший рік подібні зустрічі проходять і в Запорізькій облдержадміністрації.

 

Під час таких зустрічей духовники разом з представниками органів влади читають Святе писання та моляться. Приклад наслідувало і сьогоднішнє зібрання.

 

Лідери релігійних організацій зачитали та пояснили кілька актуальних місць із Біблії, подякували владі за підтримку в реалізації соціальних та духовних проектів.


Можновладці дякували членам місцевих релігійних громад за соціальну допомогу і активну позицію в суспільстві! Адже не секрет, що багато допомоги сиротам, знедоленим людям у районі надається саме членами релігійних громад.

 

Закінчилась зустріч загальною молитвою Ісуса Христа “Отче наш”.


Віряни сподіваються на подальшу співпрацю та плідну взаємодію з гілками влади, заради реалізації добрих справ!

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

18
Супер
11
Сміх
9
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)