Зірка, що сходить в модельному бізнесі - родом із Поліг Есть фото

15 Червня в 18:05  0  2051

Події містаЗірка, що сходить в модельному бізнесі - родом із Поліг

Майбутніх фотомоделей топові видання знаходять на «Ютуб».


Так сталося з пологівцем Назаром Устінцевим, який став моделлю Запорізького топового журналу «Афіша».


19–річного Назара помітили на створеному ним каналі «Nazarka» сервісу «Ютуб». Навчається він у Запорізькому національному університеті на факультеті журналістики – реклама і піар. Та як краще рекламувати товар, знає вже з власного досвіду.


Хлопець став фотомоделлю рекламної компанії одягу відомої фірми. Фотосесія відбулась у кінці квітня в одному із бізнес-центрів міста. У друк його фото вийшли вже в травневому номері журналу.


Для «Афіші» це була одна фотосесія Назара, проте стала його візитною карткою в модельному бізнесі. Одразу після випуску журналу він отримав нові вигідні пропозиції від інших не менш відомих видавництв.


- Завдяки фотосесії в «Афіші», мене почали запрошувати і в інші видання. Зараз мене запросили стати обличчям відомої мережі магазинів одягу. Вже була фотосесія. Мені все подобається, я планую і надалі розвиватися у модельному бізнесі, - ділиться своїми враженнями та планами Назар.


Нещодавно хлопець знову знявся в рекламній компанії для американського ринку. Це буде реклама підставки для планшетів. Вийде вона не в нашій країні, а в Америці.


Тож бути моделлю просто! Головне не пропустити шанс, що посилає тобі доля.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)