У Гуляйполі відкрили центр адмінпослуг в мікроавтобусі Есть фото

27 Листопада в 14:19  0  938

Новини ГуляйполяУ Гуляйполі відкрили центр адмінпослуг в мікроавтобусі

У Гуляйполі з’явився мобільний центр надання адміністративних послуг. У центрі міста відбулося урочисте відкриття мобільного ЦНАПу, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Мобільний ЦНАП надаватиме 119 адміністративних послуг, обслуговуватиме 58 населених пунктів Гуляйпільського району, з яких 31 – на території Гуляйпільської міської територіальної громади. Його виїзди будуть регулярними та спланованими за графіком.

 

Мобільний центр надання адміністративних послуг – це спеціальне авто, повністю облаштоване для двох адміністраторів та трьох відвідувачів, яке працює як повноцінний офіс ЦНАП та надає послуги у форматі «єдиного вікна» безпосередньо в селищах та селах. «ЦНАП на колесах» також обладнаний мобільною валізою для отримання послуг удома.

 

У комфортних умовах громадяни зможуть отримати найпопулярніші послуги: реєстрацію місця проживання, соціального захисту (призначення державної допомоги, субсидій тощо), реєстрацію речових прав на нерухоме майно, пенсійні послуги, земельні послуги тощо. Всі мобільні ЦНАП облаштовані пандусом, а за послуги можна сплатити карткою.

 

Вартість одного мобільного ЦНАПу становить близько 48 тисяч євро. Наразі в Україні працює шість мобільних ЦНАПів, серед яких і гуляйпільський. Завдяки роботі цих шести центрів понад 200 тисяч жителів у 203 населених пунктах, у тому числі віддалених від центру громади, будуть отримувати якісні адмінпослуги поруч з домом.

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

16
Супер
3
Сміх
3
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)