Альона Чубашева: «Діти – це моє натхнення» Есть фото

9 Травня в 10:21  0  1580

Знай нашихАльона Чубашева: «Діти – це моє натхнення»

Мати. Мама. Матуся. Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово… Воно про найближчу, найдобрішу, найгарнішу і наймилішу людину у світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє нас все життя.

 

Наша розповідь сьогодні про багатодітну матусю, пологівчанку Альону Чубашеву та її велику родину.

 

Отже, подружжя підприємців Олександра та Альони Чубашевих разом вже 23 роки. Вони  виховують п’ятьох чудових дітей: двох синів і трьох донечок. Відповідаючи на питання, як змогла наважитись на п’ятьох дітей, мама Альона посміхається. Каже, що в обох  її бабусь було багато дітей: в однієї – шестеро, в іншої – восьмеро.

 

- Коли вся родина збиралась за святковим столом, мене переповнювали відчуття особливості цього моменту, справжнього родинного затишку. Тож я завжди хотіла, щоб такі родинні обіди були у моєму дорослому житті, - розповідає Альона Леонідівна.

 

Кожна дитина - особлива

 

Про своїх дітей багатодітна мама розповідає з любов’ю та захопленням. Її старший син, 22-річний Олексій, навчається у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка на факультеті військової  журналістики. Другому сину Антону  вже 20 років. Хлопець вирішив піти стопами  батьків і, закінчивши Пологівське професійне училище, допомагає у сімейному бізнесі. 17-річна Вікторія вже закінчує гімназію «Основа». Дівчина встигає брати участь у всіх шкільних заходах, а також залюбки допомагає батькам. 15-річна Настя ще маленькою зазначила, що хоче стати МАМОЮ. Зараз вона ще школярка, тож до своєї мрії їй ще далеко. Найменша, 11-річна Софія, за маминими словами,  гіперактивна і досить розумна дівчинка, яка полюбляє музику.

 

Вільний час - разом

 

Родина Чубашевих намагається якнайчастіше проводити вільний час разом. У неділю – обов’язковий родинний похід до церкви. Потім виїзд на природу або прогулянка містом... Альона Леонідівна справедливо вважає, що головне для родини бути разом та якомога більше спілкуватися.

 

- Діти, які гарно спілкуються з сестрами та братами, з батьками та отримують достатньо уваги та любові, виростають самодостатніми, впевненими в собі, а це дуже важливо. Така дитина зможе гідно побудувати своє власне життя, – говорить  Альона Чубашева.

 

Найголовніші цінності

 

І хоч в тривожні 90-ті було страшно народжувати, і хоч до пологового будинку вагітній третьою дитиною дружині чоловік приносив темні, з дешевого борошна, коржі на воді, бо на інше не вистачало коштів,  подружжя знайшло в собі сили вибратися з фінансових складнощів.  І хоча гарний прибуток Альона Леонідівна не вважає запорукою родинного щастя, все ж таки зазначає, що, окрім взаємоповаги та довіри, налагоджений побут лише зміцнює родинне життя.

 

Сьогодні Альона Чубашева говорить: «Діти не дають мені старіти. Вони - моє натхнення, моє джерело оптимізму... Вони інші, змушують мене поглянути на деякі речі інакше та знаходити нестандартні виходи з різних ситуацій».

 

Цьогоріч 12 травня весь світ відзначає День матері. Нехай весняне свято розморозить всіх нас, об’єднає і згуртує у родинному колі! Щастя, здоров’я всім вам, дорогі Матері!

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Лілія БІЛА
Фотограф: Наталя НЕДЯЛКОВА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)