Містом гуляє неадекватний чоловік. Хто він?

26 Серпня в 12:28  0  3863

Події містаМістом гуляє неадекватний чоловік. Хто він?

До редакції Газети звернулися читачі, які стали свідками неадекватної поведінки чоловіка, що розгулював вдень на мікрорайоні Пологи - 5.


Бурхливу активність чоловік проявляв святковими вихідними, у неділю, 23 серпня.

 

Одна жінка описує його так: “Світловолосий чоловік середнього зросту, на вигляд 45-50 років, худорлявої статури. Одягнений у джинси та спортивну кофту, викрикував тюремні жаргонізми та поводив себе агресивно, б'ючи ногою залізні опори. На людей не кидався, проте всіляко пророкував перехожих нецензурною лайкою”.

 

“Сьогодні побачила таку картину, ходить якийсь божевільний (як виявилося) кричить сильно, лається, руками махає, матусі швидко дітей під руку, коляску і швидко зникли від нього подалі, як виявилося він ходить ще й з ножем або шилом і всі його знають...Ходив в районі фонтану, заходить по магазинах, з одним місцевим продавцем на вулиці мав конфлікт, кидається, лається і що робити в цьому випадку і не дай Бог з ним зустрітися вночі або ввечері, мало що йому стукне ....”, - таке повідомлення надіслала інша читачка.

 

Журналістам Газети вдалось знайти та зв'язатися із рідними чоловіка, на даний період часу він проживає один.

 

“Не проживаю з батьком з дитинства, відтоді як вони розлучилися із мамою. Ми в свою чергу намагалися підтримувати стосунки, спілкуватися та навіщати його в Пологах. Донедавна він був абсолютно здоровий, навіть намагався побудувати нові стосунки, вдруге одружився, та не склалося.

Все життя його було нелегким. Коли він поїхав на заробітки працювати будівельником, трапилась виробнича травма - він впав з висоти. Внаслідок перелому хребта, деякий час був паралізований, довго пересувався на милицях. Ще раніше почалися проблеми із психікою, вимушений був періодично проліковуватися у психіатричній лікарні.

 

Нещодавно померла його мати з якою батько був близький, це новий стрес для нього. Він почав вживати оковиту, коли п’є, поводить себе неадекватно. Це буває з якоюсь періодичністю. Намагаємось його якось розрадити, підтримати, ніколи не відмовлялись від нього. Сам по собі він добрий і не агресивний, нікому лиха не може заподіяти. Шкода бачити його в такому стані, мабуть, це якесь загострення його психічного стану, "- пояснює донька Євгенія.

 

Працівники Пологівської поліції повідомляють, що повідомлень з приводу даної ситуації від пологівців не надходило. Та наголошують, що у випадках неадекватної поведінки когось із мешканців, громадянам варто в будь - якому випадку дзвонити на 102. Правоохоронці відреагують на виклик і перевірять особу.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
3
Сміх
102
Жах
14
Ганьба

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Коба Анастасия   alt 28.08.2020 12:53
Да быть такого не может что никто не звонил в полицию. Было 3 вызова. Первый раз его забрали в психушку в итоге он отсутствовал 25 дней. По его возвращению было тихо но только несколько дней. А потом никто не забирал, просто приезжали и всё. Он не адекватный приходит во дворы людям и прямым текстом угрожает при чём с каким либо оружием (нож, топор,лом). Целыми днями орет , бьёт стекла , выкидывает мусор на улицу.
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)