Ремонт 65-річного мосту у Воскресенці: який вигляд він має сьогодні? Есть фото

29 Травня в 15:31  0  1676

На районіРемонт 65-річного мосту у Воскресенці: який вигляд він має сьогодні?

Аварійний ремонт мосту у селі Воскресенка триває вже з березня. Міст знаходиться на балансі ДП “Місцеві дороги Запорізької області”, кошти на ремонт виділяються з області, які передбачені на непрогнозовані аварійні роботи. Споруду можна було назвати багатостраждальною: на цьому мості жінка поранила ногу, автомобілям було важко пересуватися.

 

На сьогоднішній день проходить ремонт каркасу мосту, а саме його прогонової частини. Наступним етапом заллють споруду асфальтом і встановлять металеву огорожу.

 

Нагадаємо, що міст підсилюють за допомогою додаткових утримувальних конструкцій, які вставляються всередину опорних балок. Орієнтована вартість роботи — 5 мільйонів гривень. Завершити ремонт планували на початку липня, але сьогодні не відомо, чи змінить ці плани введений карантин.

 

Зараз існує два варіанти об'їзду. За словами Миколи Гузенка, голови Воскресенської територіальної громади, основний об'їзд зробили через “солошину”. Але це дуже далеко, тому є ще один — через дамбу.

 

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

11
Супер
5
Сміх
9
Жах
11
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)