Живе СВК «МИРНИЙ», живе і село

16 Жовтня 2020 11:34  0  2816

Рупор часуЖиве СВК «МИРНИЙ», живе і село

Шановна громадо, я впевнений, той хто бував у селі Виноградне помітив, як воно навіть зовні відрізняється від інших сусідніх і віддалених сіл району. Всі подвір’я тут акуратні, чисті, хати відремонтовані, практично не зустрінеш порожніх розвалених будинків і чагарників. Одразу видно, що село живе, люди звідси не тікають, а все тому, що мають роботу. Основне місце роботи для жителів - СВК «Мирний». Підприємство не лише дає робочі місця. Воно бере активну участь в утриманні території та підтримці соціально важливих об’єктів. Чисті викошені узбіччя, ямковий ремонт доріг, меморіальний комплекс у селі Благодатне, підтримка сільської школи, будинку культури, - в усьому цьому важливу роль відіграє успішне підприємство - СВК «Мирний».

 

Чимало підприємств, маючи на меті лише отримання економічної вигоди, можуть практично не приносити користі територіям на яких вони працюють. В діяльності СВК «Мирний» акценти розставлені зовсім інакше. Для нас основні показники успішної діяльності вимірюються не стільки розміром отриманого прибутку, скільки тим, що підприємство є корисним для людей. В першу чергу, люди повинні відчувати на собі наш успіх і бачити результат. На мою думку, як керівника, це нормальні стандарти соціальної відповідальності, яких повинне дотримуватись кожне підприємство!

 

Ми приділяємо велику увагу людям, з якими працюємо, і території, на якій працюємо. Турбуватися про людей значить турбуватися про територію, на якій ці люди живуть. Діапазон діяльності СВК «Мирний» в цьому напрямку надзвичайно широкий. Це і підтримка соціальних об’єктів, і допомога в проведенні свят, і розвиток інфраструктури території, і збереження та примноження культурної та історичної спадщини, і турбота про довкілля. Є потреба в чомусь у Виноградненського НВК – задовольняємо.

 

 

Постало питання ремонту дороги - ми вирішуємо власними силами, не чекаємо поки хтось це зробить. Постала потреба у створенні меморіального комплексу в 2005 році, підприємство одразу відгукнулось і тепер утримує комплекс. Для нас це честь піклуватись про таке святе місце.

 

До нас звертаються різні люди з різними проханнями, всі їх ми розглядаємо. Намагаємось чути людей. Розуміємо, що хтось звертається з крайньої потреби. А більшість просять допомоги і сприяння для суспільного блага.

 

Жодне підприємство не може називати себе соціально відповідальним, якщо воно підтримує території, але співробітники працюють у жахливих умовах і не отримують вчасно заробітну плату. Для СВК «Мирний» колектив - це наша основа, це запорука нашого благополуччя.

 

У нас працює близько 100 людей, середня заробітна плата з початку 2020 року становить близько 15000 тис. грн. з урахуванням податків.

 

Ми цінуюємо кожного працівника. Про це свідчить робота підприємства в напрямку розвитку корпоративної культури. Ми проводимо свята для колективу, заохочення преміюванням, організацію спільного відпочинку, в нас діють знижки на продукцію власного виробництва.

 

Крім того, чудово знаємо, що людям потрібна робота. Тому залюбки впроваджуємо нові проекти на створення нових робочих місць. Таким нашим вдалим проектом є цех з виробництва паливних брикетів.

 

Головне - бути постійним і відповідальним. Соціальна підтримка - це не одноразова акція, це не вияв милосердя, не спонсорство. Це свідома позиція, якої ми дотримуємося. Щоб вона працювала, треба бути постійним в тому, що робиш. Не можна сьогодні взяти на себе відповідальність за якусь частину робіт на території, а завтра відмовитись від цієї відповідальності. Наші принципи роботи в соціальній сфері - це постійність, відповідальність, вміння слухати людей.

 

Я бажаю кожному підприємству не забувати про соціальну відповідальність, адже будь-яка сфера діяльності функціонує лише у тісній взаємодії із суспільством!

 

Хижук В.М.- голова СВК «МИРНИЙ»

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)