ДБР порушило кримінальну справу стосовно кандидата-двійника з Поліг. Він оголошений у розшук

8 Липня в 07:09  0  2486

У регіоніДБР порушило кримінальну справу стосовно кандидата-двійника з Поліг. Він оголошений у розшук

Відносно одного із співробітників Пологівського депо столичними детективами Державного бюро розслідувань за участю Генеральної прокуратури України порушено кримінальну справу щодо перешкоджання волевиявленню громадян та підкупу.

 

Як стало відомо журналістам РІА Мелітополь, стосовно машиніста тепловоза Пологівського депо Мінько Сергія Анатолійовича детективами Державного бюро розслідувань порушено кримінальну справу, а сам фігурант оголошений у всеукраїнський розшук. Справа перебуває на особливому контролі у Генеральної прокуратури України.

 

З матеріалів кримінальної справи стало відомо, що народний депутат України Євген Балицький (фракція «Опозиційний блок») в змові з іншими особами вчинив підкуп працівника депо Сергія Мінько, щоб він висунув свою кандидатуру в народні депутати Верховної Ради по Мелітопольському округу (округ №80) . Крім цього, в причетності до скоєння підкупу підозрюють депутата Мелітопольської міської ради від Опозиційного блоку, члена окружної виборчої комісії №80 Галину Данильченко і помічника народного депутата, довірена особа кандидата в народні депутати Е.Баліцкого - Світлану Бабич.

 

За версією детективів, Галина Данильченко займалася безпосереднім підкупом Сергія Мінько, а Світлана Бабич - підготовкою та поданням необхідних документів для Центральної виборчої комісії (до кримінальної справи долучено нотаріальна довіреність працівника депо С.Мінько).

Кримінальну справу стосовно машиніста Пологівського депо викликало резонанс по всій країні. З кримінальної справи випливає, що машиніст Пологівського депо Мінько Сергій Анатолійович за неправомірну вигоду висунувся в народні депутати по Мелітопольському округу, в якому лідером виборчих перегонів є мер міста Мелітополя з абсолютно ідентичною прізвищем, ім'ям та по батькові. Це перший і єдиний випадок в Україні, коли на виборах в одному і тому ж окрузі зареєстрували повного тезку двійника-клона.

 

 

На думку експертів виборчого права, єдиний вихід уникнути кримінального переслідування - це встигнути зняти свою кандидатуру до 8 липня включно (в такому випадку детективам буде складно довести факт перешкоджання волевиявленню громадян).

 

В даний час кримінальну справу порушено за ч. 3 ст. 157 Кримінального Кодексу України, яка передбачає позбавлення волі на термін від 7 до 12 років. До кримінальної відповідальності будуть притягнуті як ті, хто давав неправомірну вигоду, так і співробітник Пологівського депо, який отримав її.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

30
Супер
20
Сміх
10
Жах
29
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...

 

Пологи (г.)