Свято дитинства й краси Есть фото

3 Червня в 13:14  0  1316

КультураСвято дитинства й краси

1 червня, у День захисту дітей, в нашому клубі був проведений перший конкурс краси «Міні – міс Костянтинівка – 2019», у якому взяли участь 6 дівчаток 6 – 10 років: Катерина Кейда, Віолета Среднякова, Анастасія Ніколаєнко, Ірина Даценко, Уляна Кісіль, Аліна Ніколаєнко.

 

Учасниці змагалися у 5 конкурсах. У «Візитці» ми ближче познайомилися з ними, де у різних формах дівчатка розповіли про себе, свої захоплення, мрії, родину і друзів.

 

Другий конкурс - дефіле «Я україночка». Учасниці показали сучасність і оригінальність національного українського одягу.

 

Третій конкурс говорив сам за себе - «Зорепад талантів». Ми навіть не здогадувались, які артистичні і талановиті у нас конкурсантки! Юні артистки і співали, і танцювали, і вірші декламували!

 

Виявляється, дівчатка ще й дуже гарні господині! Це вони показали у наступному конкурсі - «Маленька господиня». Їм було дане домашнє завдання – приготувати смачну страву разом із мамою і презентувати її.

 

Між конкурсами юні таланти нашого краю - дитяча вокальна група «Мрія», солістка клубу О. Сочован подарували глядачам сучасні українські пісні.

 

За допомогою спеціальних «фішок» глядачі обирали міні – міс глядацьких симпатій.

 

І найоригінальнішим, мабуть, став конкурс «А я у мами модниця», в якому дівчатка демонстрували сукні, виготовлені із підручних матеріалів: паперу, сітки для декору, ажурних серветок, поліетиленових пакетів, пластикових тарілок, виделок, ложок, утеплювача, шпалер тощо.

 

З великим хвилюванням всі чекали рішення компетентного журі у складі: голови журі Дмитренко Наталії, Бандурова Віктора, Гончар Наталії, Плетінь Людмили, Сиротюк Яни.

 

Усі конкурси пройшли блискуче! Кожна учасниця гідно трималась на сцені та продемонструвала свої неймовірні таланти.

 

І ось інтригу розкрито! Усі дівчатка отримали подарунки і завоювали титули:

 

«Міні – міс Ніжність» - Віолета Среднякова; «Міні - міс Грація» – Аліна Ніколаєнко; «Міні – міс Чарівність» – Анастасія Ніколаєнко; «ІІ віце – міні – міс Костянтинівка - 2019» – Катерина Кейда; «І віце – міні – міс Костянтинівка - 2019» - Ірина Даценко.

 

Переможницею першого конкурсу краси «Міні – міс Костянтинівка – 2019» стала Уляна Кісіль, якій також було присвоєно і титул «Міні – міс глядацьких симпатій»!

 

Святковим салютом із пелюсток троянд ми вітали міні – красунь нашого рідного краю!

 

Конкурс закінчився, та залишив приємне враження.

 

Дякую батькам наших конкурсанток, які підтримували своїх доньок, допомагали у підготовці до конкурсів і подарували їм свято!

 

Від імені батьків і від себе особисто хочу висловити велику подяку сільському голові Дмитренко Н.М. за ініціативу проведення цього надзвичайно яскравого свята та директору ТОВ «АГРО КОМ 1990» Бандурову В.В. за матеріальну підтримку та за прекрасні подарунки учасницям конкурсу краси.

 

Щира подяка ведучим свята Н. Павлусевич, Д. Муравйовій, Казковій Феї, О. Сочован та чарівному Дзеркальцю краси С. Лозицькому.


Ми маємо надію, що такі конкурси краси стануть традиційними у нашому краї!

 

 

К. Тріщук,
завідуюча Костянтинівським сільським будинком культури

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
1
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_040619_1.jpg

 

oez_robota_040619_2.jpg

 

oez_robota_040619_3.jpg

Пологи (г.)