Як правильно робити мінет: 3 поради

23 Вересня 2021 05:55  0  344

Ноу-хауЯк правильно робити мінет: 3 порадиУ любовній грі правильним є те, що приємно обом. Це стосується й оральних пестощів. Проте кілька професійних порад, які нам зголосилися надати експерти компанії “Дюрекс”, зайвими точно не будуть. 

Отже, як зробити мінет правильно, щоб ваш партнер відчув себе на сьомому небі від задоволення? Читайте про це далі у статті.

Додайте романтики

Якщо вам потрібно налаштуватися на романтичний лад, підготуйте все для приємного вечора. Запаліть свічки, огорніться у свіжу теплу постіль, увімкніть романтичну музику. 

Нехай у голові не залишиться ніяких думок, крім насолоди власними відчуттями та бажанням зробити партнерові приємне. Тим паче нічого не заважає отримати такий самий “бонус” від партнера потім.

Будьте терплячою

Коли ви розраховуєте на миттєвий ефект, як у дорослих фільмах, то робите помилку. Не варто квапити події, дайте час партнерові насолодитися відчуттями. Вони не менш приємні та бентежні, ніж кульмінація.

Варто звертати увагу на реакцію партнера. Насолоду видають стогін, дихання, ритмічні рухи тіла. 

Якщо ви досі достеменно не знаєте, яка саме будова члена та де точково знаходяться найерогенніші ділянки, варто заповнити пробіли в знаннях. 

Черпайте інформацію про те, як правильно робити мінет з перевірених джерел, наприклад, з блогу на офіційному сайті Durex.

Візьміть змазку 

Є спеціальні оральні лубриканти з ароматизатором та смаком. Вони додають пікантності оральним пестощам, сприяють легшому ковзанню та отриманню більшої насолоди. 

Експерти радять використовувати смачні топінги, якщо один з партнерів або обоє ніяковіють через аромат власного тіла і це заважає прояву відчуттів.

Також отримати більше насолоди від оральних дотиків допоможуть інтим-іграшки. Ними можна стимулювати інші ерогенні зони на тілі партнера або власні.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
1
Сміх
0
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)