Пологівець отримав спадок на 31,8 мільйона гривень

25 Березня в 21:58  0  3118

На районіПологівець отримав спадок на 31,8 мільйона гривень

Кампанія декларування доходів фізосіб триватиме до 1 травня

 

Як повідомила в.о. начальника Головного управління УКРІНФОРМ в Запорізькій області Юліана Козаченко, п'ять жителів Запорізької області задекларували доходи в розмірі понад один мільйон гривень.

 

Загальна сума отриманих ними доходів склала майже 41 млн грн, з яких до бюджету надійде 2,4 млн податку на доходи фізичних осіб і військового збору.

 

Перший в ТОП-5 мільйонерів - житель Пологівського району, який задекларував спадщину в розмірі 31,8 млн грн, з яких буде сплачено 1,6 млн гривень податку на доходи фізосіб і 476,4 тис. військового збору.

 

Решта четверо проживають в Запоріжжі. Вони відзвітували про 9 млн гривень від продажу нерухомого майна, отримання іноземних доходів, спадщини, подарунків, заробітної плати тощо.

 

Вони вже перерахували до бюджетів понад 266 000 гривен податків.

 

Прес-служба ГУ УКРІНФОРМ в Запорізькій області нагадує, що в цьому році податкова декларація про майновий стан і доходи подається за оновленою формою.

 

Її можна отримати безкоштовно в Центрах обслуговування платників фіскальної служби Запорізької області або самостійно роздрукувати з сайту УКРІНФОРМ.

 

Крім того, у громадян є можливість задекларувати доходи за 2017 он-лайн за допомогою електронного ключа. Цей сервіс надає Електронний кабінет (https: //cabinet.sfs.gov.uа).

 

Податкова декларація про майновий стан і доходи в обов'язковому порядку подається в разі отримання, зокрема, доходів не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як суб'єкти господарювання та самозайняті особи).

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Пологи (г.)