Про що розповіли наші земляки під час відкритого мікрофону сьогодні? Есть фото

25 Травня в 15:38  0  1734

Події містаПро що розповіли наші земляки під час відкритого мікрофону сьогодні?

Як і домовлялись, сьогодні біля супермаркету «АТБ» Районка знову зустрілась із мешканцями міста, аби дізнатися, що нового відбувається в народі, чим живуть городяни та що турбує пологівців.

 

Одразу хочу подякувати від Районки тим, хто взяв участь у відкритому мікрофоні. Цей четвер став більш жвавим і активним, ніж минулий. Залучалась до спілкування з газетою і молодь, та все ж таки активнішими були люди більш старшого віку.


ГОВОРИЛИ ПРО:

Найбільше нарікань від народу було на владу – на місцеву і на «всеукраїнську». Невдоволені люди якістю ремонту доріг, місцевими перевізниками, бо рейси не відповідають встановленому розкладу, порушенням правил дорожнього руху водіями, скаржаться на відношення медичних працівників лікарні до пацієнтів та інше. Найгостріші теми обговоримо на сторінках нашої газети та сайту – не пропустіть!


При цьому хочу зауважити, що хоч у спілкуванні з Районкою люди були активні, проте називати свої імена для опублікування не хотіли, боялись тиску з боку влади чи тих, ким люди не вдоволені.


Але хочу сказати, що поки ми будемо боятися говорити правду відкрито, доти і будемо потерпати від свавілля та бездіяльності причетних до цього осіб.

 

Тож, закликаю всіх не жити принципом «моя хата скраю…», а займати активну життєву позицію і бути уважними до того, що відбувається навколо нас.

 

Чекаємо на вас наступного четверга, 1 червня, біля супермаркету «АТБ»!

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)