Діти з глиною – миші в танок Есть фото

27 Листопада в 13:02  0  1116

ОсвітаДіти з глиною – миші в танок

Гончари у “Лисичці” вчили ліпити мишенят, сир та піци з равликами

 

Звичайно ж, ви знайомі з продукцією ТМ “Веселкова Пташка”, вироби якої мають особливо позитивний характер. Якщо раптом не в курсі, то знайте, це гончарна студія, яка знаходиться в Пологах. Її власники - творче подружжя пологівців Олени та Олександра Кравченків.

 

На порозі новорічних свят їх посуд виходить з печі із симпатичними мишками, засніженими будиночками, сніжинками, сніговичками.

 

Днями гончари провели майстер-клас із виготовлення глиняних мишенят у садочку “Лисичка”. Година часу для активних дітей старшої групи промайнула наче одна мить.

 

Лише уявіть в дитячих ручках шматок вологої, пластичної глини, з якого ось-ось повинно народитися щось цікаве і неповторне. З кожним рухом глина перетворюється на впізнавану фігуру мишки.

 

“Народилися” не лише хвостаті мишенята, а й сир для них, піци та равлики. Авжеж, дитячій фантазії немає меж. Очі гончарів-початківців красномовно розказали, що заняття із глиною їм до вподоби і вони бажають ще.

 

Ідея проведення таких уроків належить Анні Малько, керівнику творчого гуртка садочка. Вихователька часто готує подібні заняття із дошкільнятами, за що батьківський колектив їй щиро дякує.

 

В рамках підготовки до святкування 55-річного ювілею садочка “Лисичка” виготовлені мишенята стануть подарунками для гостей свята.

 

З наступаючим ювілеєм, “Лисичко”!

 

 

Автор: Людмила СОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
5
Сміх
4
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)