Мешканці Пологівського району вийшли на протест під стіни РДА. Чого хочуть?

27 Вересня 2021 13:51  0  1718

Події містаМешканці Пологівського району вийшли на протест під стіни РДА. Чого хочуть?

Учасники АТО/ООС, громадські активісти та волонтери з Поліг, Оріхова та Гуляйполя зібрались на мітинг біля будівлі Пологівської РДА аби висловити свою позицію проти порушення конституційних прав громадян Кабміном сьогодні вранці, 27 вересня.


Протестувальники вимагають від уряду зменшення соціальних норм на користування житлово-комунальними послугами, тарифів на енергоносії, корегувати порядок надання субсидій, виконання ст. 12-16 та ст. 17 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо одноразової виплати до 5 травня.


До голови Пологівської РДА Артура Крупського мітингарі звернулися із проханням направити письмове звернення до Кабміну. Де вказали конкретні вимоги, щодо повернення жителям району їхніх прав та виконання соціальних гарантій, передбачених Конституцією:


1. Дати розпорядження Управлінню Соціального Захисту Населення провести необхідні розрахунки для обрахунків соціальних норм для пільгових категорій населення станом на 01.01.2019 р. та підготувати звернення до КМУ на збільшення фінансування УСЗН Пологівського району згідно з розрахунками;


2. Звернутися до КМУ з вимогою провести індексацію пенсій для пенсіонерів, вік яких становить більше 65 років та знизити страховий стаж з 30 до 20 років пенсіонерам, які вийшли на пенсію до реформи 2011 року та до 25 років страхового стажу пенсіонерам, які вийшли на пенсію до 2019 року;


3. Провести перегляд справ про надання житлових субсидій по методиці, яка використовувалася на 01.01.2019 р.;


4. Надати розпорядження УСЗН Пологівського району провести необхідні розрахунки для виділення коштів до повної виплати щорічної одноразової допомоги до 5 травня ВСІМ учасникам бойових дій Пологівського району та підготувати відповідне звернення до КМУ на збільшення фінансування УСЗН Пологівського району згідно з розрахунками.


Результати розгляду звернення мають оприлюднити через місцеві ЗМІ, пообіцяв голова РДА учасникам мітингу. В разі не вирішення даного питання до кінця 2021 року, активісти обіцяють їхати мітингувати під стіни Кабміну у Київ.


Голова Пологівської РДА пообіцяв, що звернення направлять до Києва, обговорять питання нардепами, що представляють інтереси району у Верховній Раді та триматимуть зв’язок з активістами, щодо розгляду іх звернення.

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

24
Супер
12
Сміх
5
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)