Мешканці Єдності, 14 стрибають через калюжі Есть фото

4 Березня в 11:14  0  1418

Події містаМешканці Єдності, 14 стрибають через калюжі

Вже як два роки мешканці багатоповерхівки по Єдності, 14 борються за порядок у дворі.

 

Люди пишуть колективні звернення до міської ради з проханням вирубати аварійні тополі, встановити бордюри, зробити вимощення біля будинку та підладнати прибудинкову територію. Після дощу в ямах весь час збирається вода, через що мешканцям важко пройти у під'їзд.

 

За цей час їх вимоги частково вирішено - тополі обпиляли поки дістали, встановили загородження від занедбаної поряд ділянки, куди відвідувачі кафе ходили до туалету, а ось вирішити проблему з ямами у дворі так і не вдалось.

 

Мешканці багатоповерхівки знову оббивають пороги кабінетів держслужбовців та звертаються до редакції Газети з проханням висвітлити дану проблему.


Зі страхом чекають на нові опади, які знову на довго “осядуть” в ямах. Пологівці сподіваються, що будуть почуті до 1 травня, бо як відомо, тоді всі будинки будуть зняті з балансу КП “Житлосервіс”, а до створення ОСББ мешканці Єдності, 14 ще не готові.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
7
Сміх
15
Жах
12
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)