Віртуальний світ. Покоління зомбі

2 Серпня в 14:21  0  872

АсортіВіртуальний світ. Покоління зомбі

 

Але соціальні мережі загрожують не лише можливістю маніпулювання вами. Надмірне захоплення ними впливає на наше здоров’я. Так, британський вчений Арік Сигман вважає: обмеження спілкування з реальними людьми може негативно впливати на роботу імунної системи організму, гормональний баланс, функціонування артерій і процеси мислення, що в перспективі підвищує ризик появи і розвитку таких хвороб, як рак, серцево-судинні захворювання і недоумство.

 

Окрім того, багато людей стають повністю залежними від соціальних мереж, вони вже не можуть уявити своє життя без них. Така залежність досить схожа з наркотичною або алкогольною. Це своєрідна хвороба, яка може виникати через особистісні чи психологічні проблеми, нереалізовані бажання, а також приховані комплекси і труднощі у спілкуванні, адже у віртуальному світі набагато легше висловлюватися, створювати ідеальний образ. Особливе значення має усвідомлення власної захищеності та анонімності, чого немає в реальному світі. Як наслідок, відбувається повна заміна реальних стосунків на віртуальні. Людина абстрагується від реального життя і перебуває у власноруч створеному світі. Відтак відчувається постійна потреба у відвідуванні сторінки у соцмережі.

 

Соціальні мережі стрімко увірвалися в наше життя, і їхній вплив на нас неоднозначний. Стверджувати, що інтернет — це суцільне зло, не варто. Адже у медалі є два боки. Потрібно лише знати, коли зупинитися, і не забувати, що віртуальний світ ніколи не замінить справжнього живого спілкування.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)