Віртуальний світ. Злочинці не сплять.

1 Серпня в 08:39  0  754

АсортіВіртуальний світ. Злочинці не сплять.

 

Кількість злочинів, здійснених з використанням інформації із соціальних мереж, щороку зростає. Відомо, що у Великобританії грабіжники у чотирьох із п’яти випадків, плануючи злочин, починають із вивчення потенційної жертви на її сторінці. І, думаю, так роблять не тільки в Об’єднаному Королівстві. Записи про ваше місцеперебування, дорогі покупки і справи «простеляють» шлях грабіжникам до вашої оселі. Більше того, повідомляючи своє місцезнаходження, що часто роблять у соціальній мережі Twitter, ви даєте змогу злочинцям вирахувати ваш щоденний розклад.

 

Не варто публікувати в соціальних мережах повний список своїх контактних даних. Номери телефонів, адреси проживання, селфі з новою банківською карткою або паспортом — подарунок для шахраїв. Такою річчю, як геолокація, користуйтеся з розумом. Часто користувачі соцмереж через необачність хизуються на своїх сторінках світлинами з відпочинку, при цьому зазначаючи місцеперебування. І ми не забуваємо написати, що «дуже хвилюємося за улюблений вазон, який нікому в цей час полити». Так, ми. не задумуючись, можемо повідомити злодіям, що вдома у нас нікого немає.

 

Соцмережі — це платформа для спілкування і нових знайомств. Але із цим треба бути вкрай обачним. Люди, які додаються до вас у «Друзі», але яких ви не знаєте особисто, можуть бути зловмисниками, які втираються в довіру. Тому не варто одразу ж викладати незнайомцям усю інформацію про себе. На жаль, такої помилки ми часто допускаємося, оскільки нам завжди легше розповісти про наболіле незнайомій людині, ніж комусь «зі своїх». Але в багатьох випадках це має не найкращі наслідки. Також слід насторожитися, коли новий знайомий задає питання з фінансовим підтекстом або ж починає розмову на сексуальну тему. Пам’ятайте: вашу особисту інформацію можна використати проти вас.

 

(Далі буде)

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)