У Куйбишевому медсестра лікує по-особливому! Есть фото

14 Лютого 2016 14:11  0  5830

Новини БільмакаУ Куйбишевому медсестра лікує по-особливому!

Замість полотна - кухоні дощечки. Розписувати дерев’яні вироби медcестра Інна Глушко почала декілька років тому. За професію ще в юності обрала медицину та завжди мала художній хист. Ідея оздоблювати дерев’яні дощечки виникла раптово. Переїхавши з сім’єю у новий будинок господині закортіло прикрасити власний інтер’єр ексклюзивними речами, відтоді все і закрутилося. Окрім кухоних дощечок жінка розписує дерев’яні ступки, лопатки, дерев’яні гребінці для волосся та ще багато іншого.

 

Сьогодні у колекції майстрині більше трьохсот виробів. Розписані дощечки прикрашають осеы багатьох її рідних, друзів та колег. Роботами Інни можуть похизуватися люди далеко за межами Куйбишевого.

 

В онкологічному кабінеті де працює, медсетра облаштувала “Куток психологічного відпочинку”. Там в невеличкій експозиції представлені її розписані вироби. Як зізнається сама худождниця, її роботи хоч трохи допомагають онкохворим пацієнтам відволіктися від негативу.

 

- До нас приходять люди у яких дуже великі проблеми. Вони часто розповідають про свої негаразди та хвороби, зациклюються на цьому і звичайно зрозуміло чому. Однак, коли вони помічають в медичному кабінеті виставку розписаних дощечок, завжди цікавляться тим хто це робив і як. Тоді наша розмова переходить у зовсім інше русло. Пацієнти дивуються, їм цікаво у подробицях все розпитати. З’являється посмішка на обличчях, а це хоч і маленький, однак крок до виздоровлення, - розповідає Інна Глушко.

 

У цьому підтримують жінку і інші колеги районної куйбишевської лікарні. Там жінку вважають майстринею на всі руки. Медики впевнені, що для пацієнтів - це додаткові позитивні емоції. Крім іншого, жінка завжди оформлює усілякі стенди, прикрашає інтер’єри в лікарні.

 

Розписані вироби художниця часто дарує своїм пацієнтам та друзям. Оздоблює дерево акварельними фарбами та гуашшю. Після висихання фарби покриває візерунок акриловим лаком і вже через декіль днів дощечка може слугувати у господарстві.

 

Майстриня розпповідає, малює все, що їй подобається та найбільше полюбляє петриківський розпис. Професійно цьому не навчалася, потрапити у Петриківку заповітна мрія куйбишанки. А поки малює жінка все, що їй до вподоби, зобразити може будь-що: хоч кота, тигра, хоч зачаровуючі краєвиди. Свій власний розпис Інна Глушко називає просто - Глушківський!

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)