«Бджола, як жінка, - чим довше живеш поруч, тим більше дізнаєшся нового про неї» (+ ВІДЕО)

26 Серпня 2011 14:24  0  6184

Відеорепортаж«Бджола, як жінка, - чим довше живеш поруч, тим більше дізнаєшся нового про неї» (+ ВІДЕО)

 

Напередодні медового Спасу «Районка» завітала у гості до ДП Пологівського ЛМГ Новополтавського лісництва, у якому працівники, окрім своїх безпосередніх обов‘язків, ще утримують невеличку пасіку. Для пасічника Новополтавського лісництва Василя Соболя головне у бджільництві - не товарна ціна та кількість накачаного меду, а розведення бджіл, продовження життя цього працьовитого маленькому народу, який прийшов до нас із глибини віків. Пропаганда бджільництва, поради та рецепти, цікавинки та факти… Журналістам «Районки» випало щастя не тільки послухати про лісовий мед, але й насолодитися його неперевершеним смаком. 

 

Щоб показати, як перевірити мед на якість, Василь Миколайович провів справжній майстер-клас, який довів, що мед Новополтавського лісництва дійсно якісний. А коли ми спробували на смак янтарний тягучий продукт прямо з соти, не могли стримати захвату. Ароматний свіжий солодкий смак чомусь нагадав дитинство.   Також Василь Миколайович розказав, як перевірити якість меду, купуючи його на базарі

Бджоляр дав дуже корисні та рецепті лікування медом та продуктами бджільництва, розповів, який мед і чому він вважає найкращим та найсмачнішим.

Хоча, на жаль, ми запізнилися на качання меду, щоб побачити його на власні очі, проте Василь Миколайович мальовничо відтворив перед нами цей кропіткий, важливий, але водночас такий цікавий процес.

 

Василь Соболь називає себе пасічником-любителем, займається своїм хобі вже 26 років і на питання «Мабуть, вже знаєте про бджіл все?», посміхаючись, відповідає: «Ні, бджола, як жінка, - чим довше живеш поруч, тим більше дізнаєшся нового про неї». Але насправді Василь Миколайович може розповідати про бджіл майже безкінечно – цікаво і пізнавально.

 

На останок пасічник Василь Соболь та лісничий Новополтавського лісництва Олег Свиридовський поділилися планами щодо лісової пасіки, пропаганди бджільництва серед інших лісгоспів Запорізької області, а також про ноу-хау бджільництва нашого краю – бджолину терапію.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Всего комментариев: 2

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Степан 29.08.2011 13:13
Який файний бджоляр (((((
 2  Лиля 30.08.2011 19:59
В первый раз слышу о лечении медовыми парами, всегда думала, что лечат пчелы, когда жалят. Удивительно. Интересно, что говорят по этому поводу врачи?
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)