Наступного року у Пологах збудують вертолітний майданчик

4 Грудня 2020 09:09  0  1538

Події містаНаступного року у Пологах збудують вертолітний майданчик

У Запорізькій області згадали про занедбаний аеропорт в курортному Бердянську. Так, в проекті рішень на сесію облради з'явився пункт про будівництво аеровокзалу в місті, повідомляє "Zабор".

 

Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації подав на розгляд проект рішення "Про програму соціально-економічного та культурного розвитку на 2021 рік".

 

Зокрема в проекті на наступний рік заплановано будівництво (очевидно реконструкція) Бердянського аеропорту. На ці цілі, за розрахунками чиновників, зажадає 1,5 мільярда гривень. На 2021 рік виділяють 500 млн.

 

Також в планах обласної влади виділення коштів на будівництво нової злітно-посадкової смуги в КП "Міжнародний аеропорт Запоріжжя" Запорізької міської ради. На ці цілі буде потрібно всього 5 млрд гривень. У 2021 році році хочуть виділити 1 млрд.

 

Крім цього заплановано будівництво вертолітних майданчиків в містах: Бердянськ, Мелітополь, Приморськ та Пологи, а також в селищі Кирилівка. На ці цілі заплановано виділити 2 мільярди гривень, в 2021 році - 800 мільйонів.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
42
Сміх
6
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)