Почесне звання «Мати-героїня» присвоєно жительці Пологівського району.

14 Грудня в 13:53  0  1314

На районіПочесне звання «Мати-героїня» присвоєно жительці  Пологівського району.

Указом Президента України відзначені почесним званням «Мати-героїня» 956 українок, серед яких 21 – жительки Запорізької області, повідомляє сайт Запорізької обласної державної адміністрації.


До відзначення представлені багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.


Пологівщина може пишатися Вітою Ткаченко.

Віта Василівна - мати п’ятьох дітей. Вже понад 25 років вона проживає у селі І.Франка Пологівського району. Разом із чоловіком виховали чотирьох синів і донечку. Найменшому синові -12 років. Сьогодні 46 річна Віта - щаслива мати й бабуся. Донечка подарувала їй онучку. Серед односельчан жінка має повагу й авторитет. Її діти виховані та завжди готові допомогти тим, хто цього потребує. Три роки тому чоловік Віти помер, але жінка не залишилась одинокою. Її твердою опорою й допомогою стали діти. Ті раді за маму, бо люблять її безмежно і всіляко підтримують.


Голова сільської ради Марина Рубан знає родину вже давно і пишається тим, що село має таку дружну й порядну родину.


- Віта Василівна дійсно гідна звання «Мати-героїня», бо виховала своїх дітей справжніми патріотами свого краю й гідними людьми. Їх усі в селі знають лише з хорошого боку та поважають, - говорить Марина Анатоліївна.


Та сама ж мати-героїня виховання дітей ніколи не вважала за героїзм і була приємно здивована, коли дізналась новину про надане їй почесне звання.


Подарунком до Нового року для жінок, яких вшановано почесним званням «Мати-героїня», стане одноразова матеріальна допомога у розмірі 16 тис. грн.


Приєднуємось до поздоровлень!

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)