У Верховній Раді готують ґрунт для масових штрафів на парковках

15 Грудня в 07:20  0  371

АвтоМотоУ Верховній Раді готують ґрунт для масових штрафів на парковках

За новим законопроектом хочуть знову відродити фотофіксацію порушень правил дорожнього руху

 

Почати вони хочуть з парковок. Відповідний законопроект зовсім скоро буде розглянутий Верховною Радою. Автор проекту – нардеп Антон Геращенко. Він упевнений, що якщо автомобіль припаркований неправильно, то представник закону відразу виписує штраф на ім’я власника даного транспортного засобу.

 

Проект закону містить таке формулювання «Адміністративну відповідальність за правопорушення в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксованих в автоматичному режимі і/або режимі фотозйомки/відеозапису (за допомогою технічних засобів, які дозволяють здійснювати фотозйомку або відеозапис і працюють відповідно до законодавства про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах), несуть юридичні та фізичні особи, на яких зареєстрований транспортний засіб (власники транспортних засобів)».

 

Обов’язок доводити, що порушення скоїв не власник, а, наприклад, найнятий водій або інша особа, яка керувала в той час автомобілем, лягає на плечі власника машини.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)