Народні депутати прийняли закон про маркування продуктів

11 Липня в 08:57  0  426

На Вкраїні та у світіНародні депутати прийняли закон про маркування продуктів

Споживач знатиме вміст харчових добавок у продуктах, допоміжних речовин для переробки

 

10 липня 2018 року Верховна Рада України підтримала закон про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції. У сесійній залі законопроект № 8450 підтримали 251 народний депутат.

 

Це рішення прийняли з огляду на те, що певні інгредієнти або інші речовини або продукти (такі як допоміжні речовини для переробки) можуть спричинити в деяких людей алергічні реакції або непереносимість, що становить небезпеку здоров’ю цих людей.

 

Проектом Закону передбачено надання споживачам інформації про вміст у харчових продуктах харчових добавок, допоміжних речовин для переробки та інших речовин чи продуктів, які, як свідчать дані проведених наукових досліджень, спричиняють алергічні реакції або непереносимість, так щоб споживачі могли зробити свідомий вибір, який є безпечним для них.

 

Виробників хочуть зобов’язати вказувати правдиву інформацію про склад харчів

 

Депутати запропонували визначити систему прав та обов’язків суб’єктів ринку органічної продукції, зокрема, операторів ринку, органів сертифікації.

 

Також регламентовано вимоги до виробництва, маркування та обігу органічної продукції, чітко встановлено основні засади здійснення процедури сертифікації органічного виробництва з деталізацією за галузями.

 

Законопроектом передбачається запровадити чіткий та прозорий механізм реєстрації органів сертифікації, операторів ринку та органічного насіння, визначити механізм державного контролю (нагляду) за діяльністю суб’єктів ринку органічної продукції та встановити відповідальність за порушення законодавства у цій сфері.

 

Окремо також пропонується визначити вимоги до зберігання, перевезення, реалізації, декларування та маркування органічної продукції.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)