Пологівський слід у світовому марафонському забігу Есть фото

26 Вересня в 10:32  0  1566

АктуальноПологівський слід у світовому марафонському забігу

Берлінський марафон - один з найбільш престижних марафонських забігів у світі. Марафон традиційно проводиться в Берліні (Німеччина) в останній тиждень вересня. На марафоні збираються спортсмени з усього світу, щоб потрапити в «Книгу рекордів Гіннеса». Цього року участь у марафоні взяло 60 тисяч кращих спортсменів з усього світу.
Пологівець Назар Устінцев теж мав можливість взяти участь у цьому марафоні разом із відомими світовими бігунами.


Саме зараз він гостить у своїх рідних у столиці Німеччини. Це був взагалі його перший досвід участі у подібних змаганнях. Назар сам не є спортсменом, вирішив бігти, аби випробувати себе на міцність.


Сам хлопець пише про це у соцмережі «Фейсбук»: «Я не бігун, мій рівень спортивних досягнень зовсім невеликий, але бажання всередині перемогти себе було надзвичайним. Бажання бути кращим, випробувати себе на міцність. Я хотів довести самому собі, що я зможу, доводячи це божевільним вчинком. Дякую Богові за сили, які він мені дав. Ніколи не долав такі дистанції».


Весь час Назару доводилось підбадьорювати себе, аби витримати й не здатися. Бачив, як навкруги багато бігунів не видержувало й просто падали від безсилля. Здаватися юнак не хотів: «…кожен кілометр тягнувся, як вічність. Моє тіло відмовлялося мене слухати, ноги оніміли, дотепер я не відчуваю їх. Я біг і біг, кричачи в своєму розумі "давай доведи собі це" і на 32 кілометрі я впав без сил.»


До кінця забігу йому залишилось 13 кілометрів. Від самого початку Назар планував бігти 15 кілометрів, а подолав аж 32.


«Я подолав сам себе, подолав свій характер, і в цьому моя перемога!» - говорить Назар.


Так і в житті - хтось дивлячись на складну дистанцію шляху одразу здається, а хтось фокусується на самому фініші й задля досягнення цілі готовий пройти усі перешкоди. Пологівці, ми всі можемо бути серед найкращих, головне – рухатися вперед.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)