У Гуляйпільскому районі утворено ще одну громаду

9 Серпня в 09:12  0  331

Новини ГуляйполяУ Гуляйпільскому районі утворено ще одну громаду

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації затверджено висновок щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень стосовно добровільного об'єднання територіальних громад Малинівської, Новозлатопільської, Полтавської та Приютненської сільських рад Гуляйпільського району Запорізької області в Малинівську сільську об’єднану територіальну громаду Гуляйпільського району Запорізької області з адміністративним центром у селі Малинівка.

 

Проекти рішень Малинівської сільської ради, Новозлатопільської сільської ради, Полтавської сільської ради та Приютненської сільської ради, схвалені рішеннями відповідних сільських рад, розроблено відповідно до Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» та Конституції України.

 

Попередньо проекти рішень пройшли обов’язкове громадське обговорення, що відповідає вимогам закону та свідчить про добровільне об’єднання територіальних громад.

 

Малинівська сільська об’єднана територіальна громада з центром у селі Малинівка розташовуватиметься в межах Гуляйпільського району Запорізької області та до її складу ввійдуть територіальні громади села Малинівка Малинівської сільської ради, сіл Новозлатопіль, Вишневе, Новоукраїнське, Степове Новозлатопільської сільської ради, сіл Полтавка, Ольгівське, Охотниче Полтавської сільської ради та сіл Приютне, Левадне, Новодарівка, Ремівка Приютненської сільської ради Гуляйпільського району Запорізької області.

 

Об’єднання в Малинівську сільську територіальну громаду відбувається не за перспективним планом формування територій громад Запорізької області, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.09.2015 № 938-р (зі змінами).

 

За повідомленням Управління архітектури та містобудування облдержадміністрації, утворення цієї громади знаменує ювілейну цифру – це 50-та ОТГ у Запорізькій області.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)