Маленьких ОЕЗівців нагородили за участь у конкурсі до Дня охорони праці Есть фото

28 Квітня в 08:42  0  825

Знай нашихМаленьких ОЕЗівців нагородили за участь у конкурсі до Дня охорони праці

Учора, 27 квітня, напередодні Дня охорони праці, на ґанку редакції газети «Районка» відбулась приємна святкова подія: за участь у творчому і водночас серйозному конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» нагородили юних ОЕЗівців.


Конкурс дитячого малюнка проводиться редакцією журналу «Охорона праці» за підтримки Держгірпромнагляду України у трьох вікових категоріях. Його учасниками стали й діти працівників ПрАТ «Пологівський ОЕЗ». Керівництво та профспілковий комітет підприємства вже третій рік поспіль ініціюють проведення цього важливого конкурсу та гідно нагороджують не тільки переможців, а й усіх учасників.


Цього року свої роботи на розгляд комісії Пологівського ОЕЗу надали 20 хлопчиків та дівчаток. Визначилися переможці. На нагородження, яке пройшло в редакції «Районки», завітали представники підприємства – голова об’єднаного профспілкового комітету ПрАТ «Пологівьский ОЕЗ» Марина Довгаленко та начальник відділу охорони праці виробництва Володимир Полтавець.


Переможці конкурсу були нагороджені цінними подарунками. Ними стали:

 

у категорії 6-10 років:

 

І місце – Андрій Черниш,


ІІ місце – Артем Полтавець,


ІІІ місце – Валерія Петрова;


у категорії 11-14 років:

 

І місце – Вікторія Доброхвост,


ІІ місце – Рамазан Хансіваров,


ІІІ місце – Анастасія Бохан;


у категорії 15-18 років:

 

І місце – Владислав Доброхвост,


ІІ місце – Лілія Стрельченко.


Звісно ж, солодощами відзначили й тих учасників конкурсу, які не посіли призових місць: це Михайло Шило, Варвара Мартовод, Анастасія Черниш, Нікіта Доброхвост, Вікторія Безверха, Богдана Вибрич, Анастасія Олейник, Вероніка Попова, Анна Карпенко, Даніл Торенко, Марина Видрич.


Маленьким ОЕЗівцям подякували за їх творчість, активність, фантазію та відповідальність, адже вона найголовніша в темі, яку так яскраво розкрили учасники конкурсу. Всі роботи дітей вже передані на область. Звідти найкращі поїдуть до Києва.

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)