Керівник Запорізького осередку «Національного Корпусу» Максим Зайченко: «Об’єднались заради збереження України!»

18 Липня 2019 14:13  0  3447

Рупор часуКерівник Запорізького осередку «Національного Корпусу» Максим Зайченко: «Об’єднались заради збереження України!»

Я і мої побратими – українські патріоти, усвідомлюємо, що держава зараз знаходиться у критичному стані. Поки ми воювали, волонтерили та займались громадським активізмом, владу почали захоплювати ті, чий інтерес – висмоктувати всі до останнього ресурси з держави. За нашими ж плечима – реальні справи як на фронті, так і цивільному житті: захист суверенітету держави, захист прав громадян, відстоювання екологічної безпеки та численні проекти, направлені на розвиток молодого покоління (спортивні, національно-патріотичні, освітні тощо).


Вперше за довгий час об’єднавшись в єдиний фронт, ми беремо участь у парламентських виборах, аби єдиною потужною силою прийти в Раду та протистояти проросійському реваншу, досягти миру на умовах України та захистити країну від небезпеки втрати державності.
Ми йдемо до парламенту єдиним націоналістичним блоком, до якого увійшли «Національний Корпус», «Свобода», «Правий сектор», Конгрес українських націоналістів, Організація українських націоналістів і ми продовжуємо подальше єднання патріотичних сил країни.

 

 


До першої п'ятірки списку увійшли очільник «Свободи» Олег Тягнибок, лідер «Національного Корпусу» Андрій Білецький, командир «Української Добровольчої Армії» Дмитро Ярош, голова «Правого Сектора» Андрій Тарасенко та віце-спікер ВР VII скликання Руслан Кошулинський. У другій п'ятірці - актор, народний артист України Богдан Бенюк, керівник штабу «Нацкорпуса» Родіон Кудряшов, голова Івано-Франківської облради Олександр Сич, голова Держагентства України з питань кіно Пилип Іллєнко та голова фракції «Свобода» у Київській міськраді Юрій Сиротюк.


Наша політична сила сповідує ідеологію українського націоналізму і ми маємо чітку програму, що базується на ідеях національної єдності та соціальної справедливості, традиційних цінностях та інноваційних поглядах.
Та найбільший виклик для нашої держави сьогодні – це війна на Донбасі та окупація Криму. Саме тому ми об’єднались заради захисту України та українців!


Максим Зайченко

Народився 1992 р. у м. Запоріжжі. Освіта вища, енергетик. Активний учасник Революції Гідності та руху ультрас. Доброволець батальйону, згодом - полку АЗОВ. Учасник Широкинської операції. З 2015 р. – член Цивільного Корпусу АЗОВ. З 2016 - Голова Запорізького осередку «Національного Корпусу». Кандидат в народні депутати за списком ВО «Свобода»
Важливо пам’ятати: Щоб підтримати об’єднані сили націоналістів, потрібно знайти номер 21 у виборчому бюлетені і поставити відмітку у клітинці навпроти рядка Всеукраїнське об’єднання «Свобода»


Промовисті цифри: У списку ВО «Свобода»
Загалом кандидатів – 224, середній вік – 38 років, учасників російсько-української війни – 46 (кожен п’ятий у списку), професорів – 2, кандидатів наук – 7, Народних артистів України – 1.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)