Пологівський помічник машиніста - лідер на Придніпровській залізниці

6 Лютого в 13:11  0  1108

Знай нашихПологівський помічник машиніста - лідер на Придніпровській залізниці

Сьогодні помічник машиніста Пологівського локомотивного депо Дмитро Мащенко був нагороджений дипломом за І місце у дорожньому змаганні працівників масових залізничних професій, сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий особистий внесок у його розвиток, високий професіоналізм і творчу ініціативу в роботі. Окрім диплома, він отримав грошову премію.

 

Своїй роботі Дмитро Михайлович присвятив 12 років, і Пологівщина пишається таким земляком.

 

- Я, звичайно, завжди докладав серйозних зусиль у своїй роботі, і мені приємно, що старання виявились недаремними, – ділиться враженнями Дмитро Мащенко.

 

За його словами, змагання, за перемогу в яких він отримав грошову премію, проводились серед помічників машиністів Мелітополя, Дніпропетровська, П’ятихаток та інших. Перше місце посів саме він і тому щиро вдячний за це своїм інструкторам та керівникам.

 

- Мені приємно, що я не заплямував ім’я нашого Пологівського локомотивного депо, – з гордістю говорить Дмитро Михайлович.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)