Коли очікувати найсильніших магнітних бур у квітні 2018 року

2 Квітня в 07:24  0  426

Здоров'яКоли очікувати найсильніших магнітних бур у квітні 2018 року

У квітні очікується кілька сплесків магнітної активності, які відчують на собі метеозалежні люди

 

Астрономи прогнозують настання цілої серії магнітних бур в квітні 2018 року. Магнітні бурі будуть відчуватися на Землі в середині місяця, при цьому, на протязі цілого тижня відбуватимуться геомагнітні збудження.

 

Перша магнітна буря (правда, більш слабка) прийде на Землю 12 квітня. Їй астрономи вже присвоїли рівень G1. 11-го і в період з 13 по 19 квітня пройдуть геомагнітні збудження, яких в цьому році ще не спостерігалося. Ця буря, згідно з думкою астрономів, є реакцією Землі на високошвидкісний потік сонячного вітру.

 

Відзначимо, що в квітні магнітні бурі можуть бути набагато помітніше, оскільки за останні 2,5 місяці минуло лише чотири магнітні бурі (одна в січні і три в лютому), які ставилися до першого класу, тому особливих проблем для здоров'я вони не несли.

 

Магнітні коливання очікуються 11, 13, 14, 16, 20 числа.

 

Серйозні магнітні бурі в квітні можливі 12, 17, 18, 19 числа.

 

За стандартною шкалою Національної атмосферної адміністрації США, бурі класу 1 здатні впливати на енергетичні системи - слабкі флуктуації в енергетичних системах, на космічні апарати - невеликі впливи на системи управління космічними апаратами, на наземні системи - полярні сяйва видно на високих широтах (до 60 градусів), на початок міграцій тварин.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Пологи (г.)