Пологівець кидався з лопатою на працівників газової служби Есть фото

1 Червня в 12:19  0  2828

Події містаПологівець кидався з лопатою на працівників газової служби

Вчора ввечері у редакцію зателефонував схвильований пологівець Іван Мацура. Чоловік емоційно розповів нам про свою проблему, виникла вона із газовою службою. Справа в тому, що його газовий лічильник не пройшов перевірку в Запоріжжі. Отримавши акт обстеження свого лічильника, чоловік дізнався з документу про механічні пошкодження пристрою.

 

“Я волів би також бути присутнім на перевірці стану власного газового лічильника, проте не був повідомлений про місце та час проведення комісії, яка проводить ці перевірки” - говорить пан Іван.

 

Про розмір “покарання” за незрозуміле втручання, чоловік дізнався згодом. Суму, яку пологівець повинен внести за ніби-то неправомірне втручання, становить майже 11 тисяч гривень. Пологівець у розпачі, де брати такі гроші і що робити далі!

 

У Івана Мацури велика сім'я, тому відключення блакитного палива стане для них великою проблемою.

 

У чоловіка немає боргу по оплаті за газ, а з огляду на проблему, яка виникла через перевірку лічильника, він вже звернувся до пологівського адвоката.

 

Вчора працівники ПАТ “Запоріжгаззбут” виїхали до пологівця з метою відключення його від газопостачання. За словами в.о. старшого майстра ділянки Петра Яворського, за чоловіком існує сума неоплаченого боргу в 11 тисяч, тому служба в певний період має повноваження припинити газопостачання такому абоненту.

 

Іван Мацура емоційно чинив опір газівникам. Було викликано наряд поліції. Після представлених Іваном Мацурою документів, поліцейський роз'яснив права кожної зі сторін.

 

Отже, відключення проблемного абонента від газопостачання можливо двома способами: у дворі господаря або ж на вулиці (в даному випадку - під землею бо комунікації сховані у грунт).

 

У двір газівників розлючений чоловік не пропускав, а, за словами поліції, перекопувати вулицю останні не мають права без відповідного на такі роботи дозволу з міської ради.

 

Сьогодні Іван Мацура залишився із газом. Проте, що чекає на нього далі - побачимо з часом. Чоловік доводитиме свої права в суді. Перед ним стоїть завдання довести, що він не втручався до запломбованого лічильника.

 

За словами майстра газової служби, вони - таки братимуть дозвіл на вуличні роботи в міській раді аби довести розпочате до логічного завершення. Кожен вважає себе правим.

 

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО
Фотограф: Володимир БОЛЄСТЄВ

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)