Знайти нову перспективну роботу допомагають міжнародні фахівці

9 Вересня 2021 17:34  0  224

Ноу-хауЗнайти нову перспективну роботу допомагають міжнародні фахівці

Набридло ходити на роботу, відчуваю себе безпорадних рабом під тиском начальника. Вирішено: звільняюся і змінюю професію!

 

Зачекайте і поміркуйте! Можливо, ви просто вигоріли, і вам потрібна пауза. Вигорання на роботі - це, до речі, не метафора, а реальність. Перемогти цей стан можна різними способами. Зокрема, психологи радять обов'язково виділяти час на улюблене заняття, будь то рибалка або плетіння бісером. Ще експерти рекомендують при професійному вигоранні взяти відпустку. Причому зупинитися на варіанті відпустки, яка максимально контрастує з вашої ділової рутиною. Якщо працюєте в кабінеті з нудними документами - тоді відправляйтеся в екстремальний похід. Бігаєте, як білка в колесі, серед клієнтів - поваляйтеся на пляжі або гуляйте по лісі, або ж лежіть на печі десь у бабці в селі.

 

Якщо ви й на це не погоджуєтеся, прагнете кардинальних змін - опановуйте нову для вас, але сучасну, цікаву і перспективну професію. Таких нині з’явилося чимало! Серед найзатребуваніших напевно ті, які пов’язані зі світом новітніх технологій, IT.

 

Зараз свої послуги в Україні пропонують міжнародні школи https://lviv.itea.ua/courses-itea/hr-management/it-recruitment/, які мають реальні пропозиції по підготовці актуальних фахфіців на сучасному ринку праці. Також серед їх послуг можна отримати й консультації з питань працевлаштування та рекомендації шукачам роботи від практикуючих фахівців. Зайдіть в інтернет і вивчіть цю тему.

 

Серед знайомих людей є кілька таких, хто завдяки новітнім онлайн навчальним закладам перекваліфікувався і успішно приєднання до спільноти IT-професіоналів.

 

Окей. А як обрати нову сферу, яка мені підійде?, - запитаєте ви.

 

Обирайте не одну область, а декілька, які вам цікаві. З'ясуйте, які з ваших навичок можуть бути корисними, скільки платять, як легко просунутися в корпоративній ієрархії, якщо це потрібно. Для цього відшукайте людей, які давно працюють у цій сфері.

 

Використовуйте LinkedIn або, скажімо, фейсбук. Пошукайте там фахівців в цікавій для вас області. Задайте свої питання. Запропонуйте поговорити - в такому випадку буде доречно запропонувати заплатити за консультацію.

 

Все, про що йдеться мова, працює і для чоловіків, і для жінок.

 

Але є нюанси. Жінки іноді бувають полохливішими за чоловіків і погоджуються на посаду нижче. Однак, приборкувати амбіції тут недоречно: якщо правильно працювати і чесно представляти свої кращі навички, то стать здобувача абсолютно не матиме значення. Взагалі в сучасному світі, якщо орієнтуватися на незалежну статистику, жінки в керівництві корисніші за чоловіків. Компанії, де жінки складають більшість в правлінні, часто мають кращу фінансову звітність.

 

Нехай вам щастить. І не зволікайте, світ не чекає. Час вимагає змін.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)