За вилов раків тепер отримаєте штраф

13 Серпня в 10:54  0  678

У регіоніЗа вилов раків тепер отримаєте штраф

З 14 серпня по 15 вересня в усіх прісних водоймах Запорізької області забороняється промисловий та любительський вилов раків.

 

Уже з наступного тижня відповідно до наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області «Про встановлення заборони на лов річкових раків на період другої линьки» у період з 14 серпня по 15 вересня буде заборонено як промисловий, так і любительський вилов раків.

 

Заборона охоплюватиме всі водні об’єкти в межах діяльності Управління Державного агентства рибного господарства крім водойм, які використовуються в режимі аквакультури.

 

Традиційно обмеження на будь-який лов раків вводять двічі на рік: навесні, коли самки виношують ікру і личинок, та в кінці літа на період другої линьки раків, коли у членистоногих відбувається оновлення їх органів і вони найбільш уразливі.

 

Відповідно до обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів, за кожного незаконно виловленого рака передбачено відшкодування збитків у розмірі 25,5 грн.

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)