Гра на удачу: які виграші отримують азартні жителі Пологівщини?

4 Березня в 09:27  0  3409

Події містаГра на удачу:  які виграші отримують азартні жителі Пологівщини?

Різного роду національні лотереї продовжують бути популярними в Україні. Окрім придбання традиційного паперового квитка, українці можуть зробити ставки онлайн. Практично щороку повідомляється про виграш багатомільйонного "джек-поту", і багато хто намагається повторити долю щасливчика з думкою, що як і мені підфартить.

 

Лотерея — організована гра на удачу, при якій розподіл вигод і збитків залежить від випадкового випадання тих чи інших чисел або квитків. Більша частина внесених гравцями коштів йде на формування призового фонду, частина організаторам лотереї, частина виплачується державі у вигляді відрахувань до державного бюджету.

 

В нашій країні існує Українська Національна Лотерея, вона має ліцензію на проведення тільки числових лотерей. Її суть полягає в тому, що гравець попередньо вибирає комбінацію з певної кількості чисел та закреслює їх у квитку. Якщо в процесі розіграшу випадає така ж комбінація, то учасник виграє.

 

Отже, лотерея - це гра, за допомогою якої можна отримати грошову винагороду. Але азартні люди мають всі шанси спустошити свої кишені, бо організатори таких ігор, як правило, зводять позитивний результат до мінімуму.

 

Також існує багато інших приватних лотерей, в яких учасник відразу дізнається результат, є спортивні лотереї, в яких гравець робить ставку на спортивні змагання, у такому випадку він купує квиток вже з конкретними числами.

 

Виплата призів здійснюється за рахунок коштів призового фонду, накопиченого оператором державних лотерей. Оператор забезпечує наявність на банківському рахунку коштів у розмірі сформованого призового фонду на кожну звітну дату. Виплата грошових призів державних лотерей здійснюється лише в національній валюті України. Отримання призів державних лотерей здійснюється у строки і в порядку, що визначені умовами проведення державних лотерей.

 

Щоб дізнатися, які саме документи необхідно мати при собі, треба звернутися до служби підтримки або ознайомитись з офіційними правилами гри. До речі, слід зробити це ще перед купівлею лотерейного білета, щоб уникнути несподіванок.

 

Забрати свій виграш можна через каси операторів державних лотерей (їх відокремлених підрозділів чи уповноважених ними осіб), а у випадках, передбачених умовами проведення державної лотереї, - через розповсюджувачів державних лотерей у готівковому вигляді або за бажанням переможця у безготівковому вигляді на його рахунок за рахунок суми призу та на підставі пред’явленого лотерейного білета або іншого засобу, що відповідає умовам проведення державної лотереї і посвідчує право гравця на отримання призу.

 

Пологівці похилого віку більш азартні, ніж молодь

Журналісти Газети поцікавилися про виграші та про кількість гравців в одній із точок продажу лотерей у Пологах.

 

Кожного дня до нас приходить дость багато людей, так і не порахуєш, - розповідає жінка-продавчиня. Сама я в перемогу вірю. Звичайно, великі виграші бувають не часто. На нашій точці в березні минулого року виграли 100 тис грн.

 

На моїй пам'яті три чоловіка в Пологівському районі вигравали по мільйону гривень, був виграш і 7500 грн (переможницею була бабуся), часто пологівці виграють по 3500 грн.
Мінімальний виграш становить 20 грн.

 

За невеликими виграшами приходять кожного дня.

 

Пам'ятаю, чоловік, який виграв 7500 грн, повернувся та подарував нам з напарницею коробку цукерок, було дуже приємно.

 

Зазвичай гравці постійні, часто бувають і немісцеві.

 

Є і ті, хто грає з перших тиражів, близько 20 років.

 

Можу сказати, що пологівці активно випробовують долю.

 

Більшість клієнтів - люди похилого та зрілого віку, буває й таке, що вони закуповують по кілька білетів одразу. Молодь менш азартна в цьому питанні.

 

Ті, хто виграють, не завжди повертаються для сповіщення, але є постійні гравці, які діляться радісною новиною.

 

Зазвичай, коли виграють великі суми, телефонують до представництва компанії, бо ми великі виграші видавати не можемо.

 

Ми теж вирішили випробувати фарт та купили кілька білетів різних лотерей: "Весела скарбничка", "Товстий гаманець" та "Мегалот", вартість одного квитка 5 грн. Треба було назвати шість чисел від 0-42 і автомат визначав співвідношення вибраних чисел та автомату. Перші два квитки виявилися програшними, на другому вдалося виграти аж п'ять гривень, які за умовами лотереї помножили на два, наш виграш дорівнював 10 гривень. Доки чекали на результати, емоції били через край, вірили в перемогу. Та після зробили свої висновки. Дійсно після першої гри хочеться купити ще один білетик, а після ще і ще. Головне вчасно зупинитися, бо адреналін в такі хвилини зашкалює.

 

За виграш потрібно заплатити

Відповідно українського законодавства, переможець повинен сплатити податок. Доходи, отримані від організації і проведення лотереї, оподатковуються. Згідно податкового кодексу України, діють наступні правила оподаткування виграшів в лотерею:

 

- податок на доходи фізичних осіб за ставкою 18%;
- сплата військового збору, ставка якого становить 1,5%.

 

Таким чином, з кожного лотерейного виграшу в Державний бюджет України перераховується 19,5%. Також не варто розраховувати, що виграш вам виплатять одразу та швидко. В залежності від розміру його доведеться чекати до 60 місяців з моменту пред’явлення квитка.

 

Виграш до 3 тис грн вам можуть виплатити в місцях продажу квитків.

 

А от для більших сум терміни виплати можуть займати від кількох місяців до кількох років.

 

Терміни виплати для різних сум становлять:
до 10 000 грн - 30 днів;
до 29 999 грн - 12 місяців;
до 1 000 000 грн - 24 місяців;
до 3 000 000 грн - 36 місяців;
від 3 000 000 грн - 60 місяців.

 

Організацію проведення державних лотерей регулює Закон України «Про державні лотереї в Україні». Так, відповідно до закону, призовий фонд лотереї має становити не менше 50% від суми доходів з отриманих ставок.

 

Оператори лотереї в Україні
Сьогодні в Україні ліцензії на проведення державних лотерей мають три оператора: “Молодь Спортлото” (“М.С.Л”), ПрАТ ”Патріот” і “Українська національна лотерея” (“УНЛ”). Кожен з операторів пропонує українцям тиражні і миттєві лотереї, причому не тільки в класичному паперовому варіанті, а й онлайн в мережі інтернет.

 

Тож, для одних лотерея - це можливість цікаво провести час, для інших можливість випробувати фортуну, а для когось – справжній азартний запал. Дехто надмірно захоплюється грою і замість витрат на їжу, одяг, лікування рідних програють ці кошти в лотерею. Такі гравці мають на меті легко заробити, але в подальшому купують ще більшу кількість гральних білетів та витрачають на це всі кошти.

 

Тож купуючи наступний лотерейний білет, будьте пильними і не потрапляйте в полон азарту. Обов‘язково вивчайте офіційні правила гри, їх можна знайти в інтернеті або вимагати в офіційних точках продажу лотерейних білетів.

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
26
Сміх
7
Жах
19
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)